Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Janka: „Toužím mít zdravé a krásné tělo nejen do svatebních šatů.“

vyzva na formovanie

I ty toužíš po krásnějších křivkách, štíhlejší postavě a chceš se cítit ve svém těle sexy? Nechceš dělat kompromisy při nákupu oblečení, naopak, ráda by ses cítila sebevědomě v čemkoliv, co si oblečeš?

Nebo tě čeká např. svatba a chceš se v tento pohádkový den cítit jako princezna? Stejně to má i Janka, která začala v lednu cvičit v novoroční výzvě a rozhodla se pokračovat v programu Výzva do plavek 2022. Pojď poznat Janku blíž a zjisti, proč jsou naše výzvy i pro tebe tou správnou volbou.

Kdo je Janka?

Jak hodnotíš Novoroční výzvu 2023? Prozraď, čeho se ti za dva měsíce podařilo dosáhnout?

Novoroční výzvu jsem absolvovala poprvé a musím říct, že mě velmi bavila různorodá cvičení, která byla na jednotlivé dny naplánovaná. Kromě nich mi nesmírně pomáhala nedělní stravovací videa s Ivkou Maheľovou, ve kterých jsem se hodně naučila, a myslím na její rady při každém nákupu 😊.

Stejně tak jsem nesmírně vděčná za videa s Markem. Běžně se mi stávalo, že jsem měla z jeho slov až husí kůži, protože mi pronikala přímo do duše... Díky němu mám doma svoji vision board, mám sepsané afirmace, které si s radostí říkám, a vytvořila jsem si návyk – ráno vstávám dřív, abych si v klidu mohla vytvořit čas pro sebe a zacvičit si. Nesmírně mě to naplňuje silou a energií do každého nového dne.

Vždy, když jsem měla těžší chvilku, jsem ráda zabloudila do Fitshaker skupinky a četla si úžasné příběhy ostatních žen... Obdivovala jsem, jak sdílejí svoje příběhy, jak dokážou být silné a jak se navzájem umí podpořit. To mě umělo nakopnout, protože vím, že v tom nejsem sama 😊.

jídelníček na hubnutí

začátek ledna 2023

cviky na hubnutí

konec února 2023

Jak plánuješ po výzvě pokračovat dál?

Do Fitshaker kalendáře si zapíšu Výzvu do plavek 2022, kterou budu cvičit. Jsem velmi zvědavá, jaké tréninky tam na mě čekají. Stejně tak chci pokračovat ve zdravém stravování. Opravdu ráda bych touto cestou dosáhla pěkného a zdravého těla, o které jsem se většinu času pokoušela nesmyslnými dietami.

Chci se naučit vědomě jíst (toto mi totiž chybělo, měla jsem ve zvyku jíst uspěchaně při jiných činnostech). Velmi se těším na svou další cestu ve výzvě a na všechno, co mi přinese a kam mě posune 😊.

hubnutí chůzí

začátek ledna 2023

na hubnuti

konec února 2023

O výzvách

Ve Fitshakeru najdeš už 15 výzev zaměřených na hubnutí a formování, kde je harmonogram cvičení poskládaný tak, aby se vystřídala posilovací cvičení s těmi, kde spalujeme tuky, až po ta, kde se věnujeme hlavně strečinku. To je protkané videi o stravě od různých výživových poradců. Poslední výzvy jsou obohacené i o motivační videa, abys dostala komplexní balíček, kde se zaměřujeme na pohyb, stravu i mysl.

Kromě toho u nás najdeš i 5 harmonických výzev či hromadu programů s jednotlivými tipy cvičení. Vybrat si u nás není žádný problém.

Přidej se k nám i ty a pojď pracovat na svém cíli, ať je jakýkoliv.

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.