Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Maroš Vago: „Pokud se chceme mít víc rádi, musíme se naučit konstantně pracovat se svým vědomím a hloubkou.“

sebalaska

Maroš Vago je psycholog inspirovaný učením amazonských a andských indiánských šamanů. Ve své praxi vnímal, že potřebuje jít hlouběji – k duši a duševním procesům, proto se rozhodl odejít do Peru, kde v léčebném centru asistoval jako supervizor pro lidi s různými duševními onemocněními a pracoval s drogově závislými.

Taky se tam učil staré šamanské techniky léčení, které mu přinesly nový pohled na ozdravné procesy v organismu z hlediska psychosomatiky, synergické podpory vnitřních systémů a buněčné komunikace. To ho přivedlo i k tvorbě projektu cbdium.eu.

V rozhovoru jsme si povídali o lásce k sobě. Maroš v tomto tématu nenabízí instantní řešení, kroky ani návody, ale širší ucelený pohled, kdy a jak se láska k sobě tvoří, vyvíjí a za jakých okolností má tendenci růst.

Cítíš, že potřebuješ zpomalit, uklidnit mysl a zharmonizovat tělo?

Podzim je skvělým obdobím k ponoření se do sebe, a proto je tu jedinečná Harmonická výzva. Dopřej si vzácný čas pro sebe a prožij tyto podzimní dny ve větší radosti, lásce a pohodě 😊. Už se na tebe těšíme 💚.

harmonická výzva
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.