Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Martina (- 3kg): „Cvičení si zamilujete a už si nebudete moct představit den bez své půlhodinky 😊.“

cvičení doma

Určitě sis při pohledu na proměnu Martinky řekla wau, to chci i já 😊. Martinka je krásným příkladem toho, že i tři kila dole udělají na našem těle perfektní proměnu 😊.

Jak na to? prozradí ti Martinka. 😊

Martinko, vy určitě nejste ve Fitshakeru nová. 😊 Jste naší členkou už dlouho, vzpomenete si ještě, jak jste nás objevila a proč jste se k nám rozhodla přidat? 😊

Ano, to si pamatuju, upoutala mě reklama na Facebooku. Dlouho jsem se rozmýšlela, protože jsem si říkala, že mě to stejně nebude bavit, ale po těch 3 letech, co jsem členkou, se z Fitshakeru stala moje každodenní rutina a jsem za to moc ráda 😊.

efektivní cvičení doma

Jaké výzvy máte za sebou? 😊 Byla pro vás každá nová výzva opravdu výzvou, posunula vás vpřed a přinesla vám nové a nové pokroky? 😊

Prošla jsem několika novoročními a plavkovými výzvami a ty mě vždycky zaručeně nastartují a vrátí zpět do režimu např. po vánočním lenošení.

cviceni doma zeny

Vaše proměna je skvělá. 😊 Každého hned udeří do očí vaše krásné bříško, jaké je to tajemství, že jste si ho takto krásně vypracovala? 😊 Opravdu za tento výsledek může jen cvičení z pohodlí domova s Fitshakerem? 😊

Bříško bylo vždycky mojí kritickou partií, a tak se na něj soustředím v podstatě od puberty. Spousta potravin mě nadýmá, mám horší trávení, a tak je to u mě rozhodně také o jídelníčku.

Mám výhodu, že mi zdravá strava opravdu chutná a zdravé recepty jsou mým velkým koníčkem.

Nemůžu tady nezmínit to, že jste se ve skupince přiznala, že jste závislák na každodenní půlhodince s námi, moc náš to těší. 😊 Co vám vaše půlhodinka denně přinese?

Lepší náladu? Spálené kalorie? Jen čas pro vás? Berete to jako psychohygienu, kdy vypnete a jen si užíváte cvičení? 😊

Já mám ráda řád a režim v celém svém životě. A tak jsem si "naordinovala" půl hodinky cvičení denně.

Samozřejmě to ne vždy stihnu, ale i to beru jako jakýsi posun - když vynechám, rozhodně se tím nestresuju, nevadí, zacvičím si zítra. Myslím, že ta pravidelnost je důležitá, ale stejně tak je důležité uvědomit si, že když to někdy nevyjde, tak se nic neděje.

Kalorie moc neřeším, cvičím spíš pro svou duševní a fyzickou pohodu.

cvičení doma s činkami

Martinko, vy jste maminka, že? 😊 Máte tři krásné dětičky a vaše postavička je jako lusk. 😊 Cvičívala jste i v těhotenství například nějaké cvičení pro těhotné ženy? 😊

Ano, v těhotenství jsem chodila na Aqua aerobic pro těhotné a to bylo moc fajn cvičení.

Přidají se k vám občas při cvičení i dětičky a poskakují vedle vás? 😊

Máme doma takové malé sportovce, děti cvičení moc baví a rády se přidají.

A pokud to není zrovna cvičení s Fitshakerem, tak je to kolo, fotbal, horská turistika... Jsme celkem aktivní rodina a děti znají sport opravdu od malička.

cvičení doma hubnutí
taneční cvičení doma

Zajímá nás i vaše proměna v číslech, kolik kilo se vám během výzvy do plavek podařilo zhubnout ? 😊

Zhubla jsem 3 kg. Ze všeho nejvíc je to znát právě na mém bříšku a to mě nesmírně těší 😊.

cviceni doma pro muze

Jak byste motivovala ženy, které chtějí mít krásnou postavu jako vy, ale neumí udělat první krok a začít, jak jste na to šla vy ? 😊

Jak už jsem říkala, u mě vždy vyhrál režim. Já např. cvičím každý den před večeří a už to mám opravdu tak zaběhnuté, že s tím počítá celá má rodina 😊.

Půl hodiny denně není moc, a pokud opravdu toužíme po změně, pak to chce trochu odhodlání, trochu píle a třeba se vám stane to samé, co se stalo mně - cvičení si zamilujete a už si nebudete moct představit den bez své půlhodinky 😊.

aplikace na cvičení doma zdarma

Pokud tě tato proměna Martinky motivovala a chtěla by ses vydat na cestu za tou tvou, jsme tu pro tebe:

cvičení doma ženy
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru

Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.