Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Chybí ti motivace k cvičení doma? Víme, co pomáhá jiným ženám

motivácia na cvičenie

Nejsi spokojená s tím, jak se cítíš ve vlastním těle? I bys s tím chtěla začít něco dělat, ale bojíš se, že nevydržíš? Když na cestě za svým lepším já budeš sama, pak to může být náročnější. Když se na ni vydáš s námi, rádi tě podržíme.

Spolu s tebou se budeme radovat z každého tvého pokroku, z každého břišáku, odcvičeného tréninku i uběhnutého kilometru.

Potáhneme tě, když přijdou těžké chvíle a chuť všechno vzdát. Spolu najdeme tvoji sílu, vnitřní oheň a motivaci překonat překážky.

Přestože nejsme u tebe doma, kde se odehrávají každodenní vítězství, stojíme za tebou v naší online skupině, která bude tvým útočištěm a inspirací.

Ve skupině je nás víc než 40 000. A neexistuje nic, co jsme nedokázali. Přidej se do našeho online světa plného cvičení, podpory a motivace. S námi svého cíle dosáhneš.

Spolu se radujeme z každého tvého pokroku

V životě jsou situace, kdy máš takovou radost, že bys je nejradši vykřičela do světa. A zjištění, že je ti oblečení najednou volné, mezi ně nepochybně patří. A my jsme tu pro tebe, abychom tvoji radost umocnili. :-)

cvičení doma pro ženy

Prožíváme s tebou všechna drobná vítězství

Děti jsou jako houba, nasávají, co od nás vidí a opakují to ve svém chování. A my s vámi ze všeho nejradši prožíváme tato krásná malá velká životní vítězství.

Umíme si dělat srandu ze stejných věcí

Když nemusíš moc vysvětlovat, jen se můžeš společně s někým zasmát věcem, kterým rozumíte stejně. To je prostě k nezaplacení.

Navzájem se vyhecujeme a potáhneme

Když tě kámoška zavolá na kafíčko nebo do kina, tak obvykle neodmítneš, pokud k tomu nemáš vážný důvod, že? Platí to i u cvičení. Snadněji se namotivujeme, když jsme v tom spolu s někým. A vy si můžete navzájem dávat menší výzvy a hecovačky nebo se i bez přímého vyzvání dokážete navzájem inspirovat.

Máme pochopení, když cvičení nejde podle plánu

Ne vždy odcvičíme všechno podle plánu, někdy vynecháme sérii, jindy na pár dní vypadneme z režimu. A je to v pořádku. Skvělé je, když tě to neodradí a nastartuješ se znovu. Rádi ti v tom pomůžeme. :-)

Najdeš si u nás parťačku na svoje fit aktivity

Možná ve svém okolí neznáš nikoho, komu by se chtělo jít na výlet do přírody nebo na turistiku. Ale v naší Fitshaker rodince mezi více než 40 000 skvělých žen najdeš raz dva několik nových kámošek, které mají stejné představy o trávení volného času jako ty.

Můžeš se pochlubit i obyčejným zážitkem

Je super poznat komunitu stejně nastavených žen, se kterými můžeš sdílet i takové úspěchy, že?

Nabídli jsme ti jen slabý odvárek z toho, jakou sílu má Fitshaker komunita. Nemusíš v ní být aktivní a přidávat příspěvky nebo dokonce komentovat ostatní. Mnohé ženy se přiznaly, že dlouhodobě doma v tichosti sledují skupinu, motivují je různé proměny, příběhy, tipy a inspirace, které tam dáváte. A právě tyto krásné výsledky, kterých se tisícům žen podaří dosáhnout, se dostavují i díky této podpoře, kterou cítí.

A my ze srdce děkujeme všem, kteří nám pomáhají šířit zdravý způsob života. Protože naším cílem je, aby byla každá žena fit a šťastná celý život.

Pojď s námi zažít svoji proměnu i ty! Přidej se do 40denní výzvy Restart po létě, kde si posvítíme nejen na cvičení, ale ukážeme si i to, jak může vypadat zdravý podzimní jídelníček.

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.