Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Nina Menkynová: Objevení a uzdravení vnitřního dítěte 2

vnitřní dítě

Tento rozhovor je pokračováním tématu vnitřního dítěte v nás, které jsme mohli slyšet v minulé epizodě.

Nina je terapeutka, koučka, lektorka, píše články a hodně publikuje. Zaměřuje se hlavně na individuální koučing, terapeutickou práci, ale i na týmový koučing a nadstavbové tréninky měkkých zručností. Jako psychologicky orientovaná terapeutka se orientuje na osobnostní rozvoj, vztahové záležitosti, facilitaci konfliktů a profesionální doprovod při procesech osobní transformace. Kromě toho už téměř 15 let učí jógu. Ze začátku ji jógu a terapeutickou práci nenapadlo propojovat. Čím dál víc však vnímá propojení mezi naším tělem a myslí, duší, emocemi. Pracuje s touto synergií a využívá její hloubku. Věnuje se také systemickým konstelacím a i v této souvislosti jsme se rozhodli rozebrat téma konceptu vnitřního dítěte.

Dozvíte se:

  • Co znamená, když je naše vnitřní dítě zraněné?
  • Jak se to projevuje v dospělosti?
  • Jak ho můžeme „poléčit“ a přerámcovat přebrané vzorce?

Vnímej, pátrej a buď zvědavá na to, co se v tobě ukrývá. U nás najdeš nejen mnoho inspirativních videí s odborníky, ale i programy zaměřené na uklidnění duše a myšlenek. Objevuj s námi sebe sama ❤️.

online cvičení
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.