Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Kika Belicová: „Vraťme se do těla a mysli dětí.“

vzdělávání dětí

Kika je nadšenkyně do jógy a hravé edukace dětí. Právě ty ji přivedly k podstatě a hlubšímu smyslu jejího života.

Od narození dcery Hanky se vzdělává v tématu alternativní, projektové a zážitkové učení. Dělá kurzy, webináře a vyučuje děti ve školkách i školách. Aktuálně spolupracuje s Novoškolou ve Zlatých Moravcích.

Kromě toho dělá kurzy dětské jógy a je autorkou knihy a edukativních karet Malá Haňa (i v angličtině). Kniha i karty spolu vytvářejí koncept, jehož cílem je propojení pohybu a učení hravou formou, rozvoj respektu, úcty, empatie, nadhledu i vděčnosti.

To všechno jsou témata, která patří nejen k józe, ale i běžnému životu. Ruch, rychlost doby však neumožňují tato témata probírat preventivně, s plnou koncentrací. Většinou se řeší až tehdy, když se vyskytne nějaký problém. Příčina zůstává hluboko v dětské duši a je potřebné si o ní v bezpečném prostředí promluvit.

Víc informací o Kice, jejím projektu a knihách najdete na malahana.sk.

V našich podcastech se věnujeme mnoha zajímavým tématům, která by tě mohla zaujmout, a stále přibývají nová. Klikni na banner níže a poslechni si rozhovory i s jinými inspirativními hosty:

podcasty
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.