Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Toto jsou TOP důvody, proč se vyplatí být PREMIUM členem ve Fitshakeru!

výhody

Fitshaker, to není jen obyčejné domácí online fitko pro ženy. Svým PREMIUM členům chceme poskytnout jen to nejlepší, a proto neustále zlepšujeme standard svých služeb. Chceme, aby si všechny ženy při svých povinnostech doma našly čas i na sebe a věnovaly ho péči o své tělo, mysl i duši.

Zdravý životní styl, to není jen párkrát týdně cvičit a dobře se stravovat, ale měl by pohltit každou naši buňku. Chceme být tím nejlepším společníkem na cestě ke zdravějšímu, krásnějšímu JÁ, a proto své PREMIUM členy hýčkáme jako v bavlnce.

# 1: při koupi ročního členství cvičíš 2 měsíce zdarma + dostaneš DÁREK

Víš o tom, že při koupi ročního členství ušetříš 2 měsíce? Měsíční členství u nás stojí 249 Kč, pokud si ho však předplatíš rovnou na celý rok, zaplatíš jen 10 měsíců a zbylé 2 od nás dostaneš gratis. A aby toho nebylo málo, k ročnímu členství ti pošleme zdarma knihu.

Můžeš si vybrat, jestli preferuješ e-book nebo tištěnou knihu Z fitka do kuchyne 3, kterou pošleme kurýrem přímo na tvoji adresu. Kromě pravidelného cvičení tak budeš mít inspiraci i na zdravé recepty, které si můžeš připravit. Určitě v ní najdeš hodně nových chutí a oblíbených jídel. 😊

cvičení doma online

# 2: e-booky s recepty nejen na Vánoce a Velikonoce

Už od roku 2013 pro své členy pravidelně připravujeme e-booky s recepty. Speciálně na Velikonoce, Vánoce a mnoho inspirativních jídelníčků téměř v každé výzvě. Učíme své členy nahrazovat tradiční zažité recepty novými jídly a chutnými zdravými dobrotami. 😊

Ve výzvách mají úspěch i inspirativní jídelníčky, které pravidelně připravujeme, abychom všem změnu ve stravování zpříjemnili a usnadnili.

efektivní cvičení doma

# 3: přístup ke všem programům a víc než 1 000 cvičebních videí

Naše online fitko existuje od roku 2014 a každý rok natáčíme nová a nová cvičební videa. Aktuálně jich je už víc než 1 000, přiřazených do víc než 25 programů. Najdeš u nás pomalejší jógu, pilates, cvičení na formování břicha, tréninky pro sexy postavu, dynamická cvičení, ale i cvičení pro těhotné, po porodu, pro děti nebo dokonce edukační program pro ty, které trápí diastáza, kde nechybí ani tréninkové sestavy.

Trenéři na Fitshakeru jsou profesionálové z Česka a Slovenska s dlouholetými zkušenostmi. Například Jan Kempa trénuje nejen v programu HIIT pro nás běžné smrtelníky, ale připravuje i olympioniky. Cvičit u nás můžeš s absolutní mistryní Evropy v bikini fitness Maggie Kažimírovou, která ví, jak na sexy bříško, nebo si zacvičit tabatu s Matejem Olejárem, který je mimo jiné mistrem Slovenska v plavání. 😊

Řadu našich trenérů doplňuje i Kubánec Elier Ramentol Ramos, profesionální tanečník a dance & fitness instruktor, a mnoho, mnoho dalších kvalifikovaných osobností.

Na kvalitě, odbornosti a zkušenostech trenérů si velmi zakládáme a věříme, že si u nás najdeš své oblíbence. 😊

cviceni doma zeny

# 4: Fitshaker je webová, mobilní a televizní aplikace

Fitshaker jsme vymysleli tak, abys mohla cvičit odkudkoliv, kdykoliv a s pomocí zařízení, které ti vyhovuje. Začínali jsme jako webová aplikace, ale na žádost našich drahých fitshakeraček jsme vytvořili Fitshaker i jako aplikaci na mobil a TV.

taneční cvičení doma

# 5: nový dárek každý měsíc v části ke stažení

Pravidelně každý měsíc připravujeme pro své členy malý dárek ke stažení. Ať už je to meditace ve formě mp3, video ke stažení, abys mohla cvičit i offline, hodnotný e-book s recepty nebo užitečná infografika na lednici.

Chceme, aby u nás byli PREMIUM členové rozmazlováni jako cestující v první třídě.

nejlepsi cviceni doma

# 6: slevové kódy do e-shopu

K benefitům přidáváme ještě i slevu do našeho e-shopu. Při koupi 3měsíčního členství ti pošleme 5% slevu* a při koupi ročního členství získáš 10% slevu*.

* Sleva platí na všechny produkty kromě oblečení značky Abraka.

cvičení doma ženy

Který z benefitů tě zaujal nejvíc? 😊

Neváhej a přidej se k nám a také o tebe se postaráme jako v bavlnce:

cvičení na doma pro ženy
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.