Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

DÁREK ke stažení pro premium členy: Soundhealing pro eliminaci strachů jako mp3 i mp4

zvuková terapie

Pro naše premium členy jsme si opět připravili dárek. Jde o soundhealingové video s Luckou Nosko věnované strachům. Zaměříme se na jejich eliminaci, aby už nad námi neměly takovou moc, resp. se zaměříme i na naši stabilitu. Na to, abychom dokázali vnímat sebedůvěru a sebehodnotu. A byli naplnění energií.

Jak se vlastně Lucka Nosko k soundhealingu dostala, si můžeš poslechnout i v našem podcastu:

Proč soundhealing vyzkoušet?

Pokud nevíš, co si pod tímto pojmem představit, jde v podstatě o zvukovou terapii. Neděláš nic, pouze vnímáš zvuky a vibrace. Jde vlastně o velmi příjemnou formu relaxace a odreagování se.

Při této terapii jsou nástroje jiné než v jiných hudebních stopách. Vytvářejí širokou škálu rezonance, jsou to tzv. živé tóny, které s námi dokážou pracovat a nastolit v nás harmonii.

Soundhealing nám může pomoct ve všech sférách našeho bytí. Poskytuje benefity pro fyzické tělo i mentální zdraví. Přináší utišení, pomáhá odstraňovat zablokování, můžeme se více napojit na přítomný okamžik.

soundhealing meditace
lucka nosko soundhealing
Soundhealing ve formátu mp3 jako zvukovou stopu, ale i ve formátu mp4 jako video najdou naši premium členové v sekci Ke stažení v záložkách Písničky/mp3 a Video/mp4.

I v naší 5týdenní výzvě Harmonie těla a duše 2023 dostanou účastníci dárek, soundhealing zaměřený na harmonizaci těla a mysli, na zpřítomnění se. Kromě toho nás čeká nabitý program plný cvičení, meditací či inspirativních rozhovorů s top hosty. Jdeš do toho s námi?

harmonie těla a duše
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.