Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

SOUTĚŽ: Vytvoř svoje memečko a vyhraj balíček v hodnotě přes 5 500 Kč

meme

Oficiálně jsme ukončili Novoroční výzvu 2022 i s jejím bonusovým týdnem. Než začne Výzva do plavek 2022, na kterou se mnozí těšíme (v kalendáři si zapiš datum 2. 5.), je vhodné využít čas nějak užitečně, ne? Doporučujeme ti pokračovat programem Sexy Body, který je mezi vámi nejoblíbenější. Najdeš v něm přes 170 tréningů, máš co dělat, abys je prošla všechny, než začne nová výzva. 💪

Chtěli jsme však mluvit o něčem jiném. Abychom si zlepšili náladu, přišli na jiné myšlenky v těchto dnech, namotivovali se a navnadili na novou výzvu, vymysleli jsme pro vás soutěž. A ne jen tak ledajakou. Soutěž s memečky. 🙃

Na úvod bychom ještě rádi dodali, že to, že se tu v rámci této soutěže snažíme rozveselit, v žádném případě neznamená, že bychom ignorovali to, co se momentálně ve světě děje. Právě naopak. Ale abychom přišli i my na jiné myšlenky a s vědomím, že smích léčí, chtěli jsme aspoň na chvilku odpoutat i tvoji pozornost k něčemu, čehož smyslem je motivovat se do pohybu a rozveselit se.

Co jsou to memečka?

Nebudeme si vymýšlet vlastní popis, protože to krásně vystihli na stránce Refresher, kde napsali: „Mem je objekt používaný k údernému převyprávění nějakého příběhu s vtipnou zápletkou. Může to být obrázek, ale i citát nebo fyzický objekt. Téměř každý mem vzniká jednoduchým a v podstatě celkem hloupým způsobem: někdo na takový objekt narazí a hodí se mu k nějaké události, dotvoří k ní text a internetovými kanály se nový mem vydá do světa. Když uspěje, s podobnou tématikou se vytvoří další. Mem je symbol, sociální idea, která reprezentuje nějakou událost nebo osobu a nejčastěji si z ní dělá legraci.

Jestli ti to nic neříká, podívej se na následující příklady, které jsme pro tento účel připravili my, hned budeš v obraze. Klikni na obrázek, zvětší se ti a budeš si je moct jakoby prolistovat.

Jak se zapojit do soutěže?

Je to velice jednoduché. Stačí, když splníš tyto podmínky.

  1. Vytvoř svoje vlastní memečko, kterým chceš ostatním ukázat, jak se těšíš na Výzvu do plavek 2022, resp. co do té doby plánuješ dělat. (Návod, jak vytvořit memečko najdeš níže.)
  2. Do 31. 3. můžeš toto memečko přidat
  • buď do komentáře na Facebooku do tohoto postu
  • nebo na Instagramu, pokud označíš náš profil, doporučujeme přidat i hashtag #cakamnafitshakervyzvu.

Když už jednou vytvoříš MEM, pochlub se s ním i v naší Facebookové skupině, kde ho taky nezapomeň označit uvedeným hashtagem #cakamnafitshakervyzvu. Není to podmínkou do zapojení se do soutěže, ale proč by ses svým výtvorem nepochválila, ne?

V dubnu vylosujeme výherce zvlášť z komentářů na Facebooku a zvlášť z Instagramu. Výherkyně od nás dostanou balíček v hodnotě přes 220 €, který bude obsahovat:

  • Fitshaker podložku na cvičení,
  • sadu sportovního oblečení, které vzniklo ve spolupráci se značkou Abraka a obsahuje crop top a modré legíny,
  • Fitshaker ponožky, které jsme připravili ve spolupráci se značkou Fusakle,
  • bílé tričko s růžovým potiskem, které jsme připravili jako limitku k Fitness diáři 2022,
  • černé Fitshaker tílko (s nápisem nebo bez),
  • sadu dlouhých expandérů na celé tělo.

* Výběr velikosti bude záviset na výhercích a aktuálních skladových zásobách.

Jak vytvořit svoje vlastní memečko?

Neboj, nemusíš být žádný grafický mág, nebudeme hodnotit to, jak dobře graficky je zpracované. To není smyslem memeček. Losovat budeme ze všech zapojených náhodným losováním. První výherce, který splní podmínky, vyhrává. (Na losování používáme tuto stránku – https://commentpicker.com/ – takže výběr je čistě náhodný. Samozřejmě pokud první náhodně vybraný komentář nesplňuje podmínky, nevyhrává a losujeme znovu.)

Tip: Při vytváření memeček se fantazii meze nekladou. Můžeš použít i fotky z našich cvičení a popsat svoje dojmy. Často podobné pocity píšete do skupiny. Zkuste to přetavit do obrázku. A nezapomeňte se navzájem podpořit. 😉

No a teď k tomu, jak vytvořit memečko. Ukážeme ti fotopostup:

1. krok:

2. krok:

Vyber si obrázek, který se ti líbí.

Obrázky vybírej buď posouváním z užšího výběru, viz červeně označená čárka,

nebo jdi na konec navrhovaných obrázků, kam můžeš kliknout, a zobrazí se ti tisíc dalších.

3. krok:

Když sis vybrala obrázek nebo nahrála jakýkoliv vlastní, vyplň text. Vygeneruj memečko, ulož si ho a potom použij v soutěži. 😉

Potom klikni pravým tlačítkem myši přímo na obrázek a vyber možnost: Uložit obrázek jako...

Těšíme se na všechny kreativní výtvory. Klidně se zapoj s obrázkem, který někdo použil, důležité je, abys tam přidala vlastní text.

Měj krásné dny!

A nezapomeň, být premium členem se vyplatí:

Fotka autora
Katka a Baška
Redaktor ve Fitshaker

Jsme nejen kolegyně, ale i skvělé kámošky, které si rozumí v pracovním, kuchařském, kreativním, a dokonce i komiksovém světě! Věříme, že naše společné články ti přinesou inspiraci, nový pohled na zdravé recepty, něco tě naučí a možná i vykouzlí úsměv na rtech. Věz, že ti v nich kromě zajímavých myšlenek posíláme i hodně motivace, lásky a síly na cestu za krásnějším a zdravějším já. 😊

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.