Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Zuzana Kopačíková: Nalaďte se na svoji cykličnost

cykličnost

Každá z nás je jiná, a proto tak k sobě musíme i přistupovat. Zdravě se stravujeme, hýbeme se, ale navzdory tomu nám něco v těle hapruje. Něco, na co jsme zvyklé a co bereme, že je to prostě tak. Náš menstruační cyklus.

V tomto podcastu probereme ženské zdraví ve fertilním věku, tedy mezi zhruba 20. a 40. rokem života. Dozvíte se, proč je správný menstruační cyklus důležitou součástí našeho zdraví a proč nejsou výkyvy jako silná, dlouhá, nepravidelná či bolestivá menstruace vůbec v pořádku.

V tomto období se ženy připravují i na otěhotnění. Rozebrali jsme i to, proč to vždy nejde a proč je důležitá příprava na toto období.

Tento podcast vám pomůže s tím, jak si udržet svoje hormony v rovnováze i s konkrétními tipy. Nejen to, co jíst, ale i to, jak během jednotlivých fází cyklu cvičit.

Jestli se radši na podcasty díváš, jak je libo, přinášíme ti ho i v podobě videa:

Na našem blogu najdeš i další zajímavé epizody. Poslechni si rozhovory i s jinými inspirativními hosty:

podcast
Fotka autora
Barbora Chlebcová
Redaktorka ve Fitshakeru

Mám štěstí, že se živím tím, co mě baví. Díky herectví a moderování jsem poznala spoustu zajímavých lidí a úžasné je, že je můžu přiblížit a představit i vám. Věřím, že když skutečně vycházíme ze sebe a svých pocitů, nemůžeme se zmýlit.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.