Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Andrea Stískalová: „Všichni chceme podat první pomoc, ale často nevíme jak.“

prvni pomoc

První pomoc často rozhoduje o životě a smrti. Mnozí z nás ji buď podat neumí, nebo se ji bojí poskytnout. O její důležitosti vyprávěla Andrejka, která je certifikovaná instruktorka první pomoci, původně zdravotní sestra, a školení, na kterých učí, jak zachraňovat životy, jsou nejen její prací, ale i vášní.

Sedmnáct let zkušeností zúročila při výuce kurzů a školení první pomoci, ale i na online webinářích. Víc informací najdeš na www.tozvladnem.sk.

Kromě dalších inspirativních rozhovorů se zajímavými hosty ti nabízíme mnoho skvělých videí s odborníky o zdravém a vyváženém stravovaní a více než 1000 cvičebních videí s našimi trenéry.

Kromě toho se můžeš zapojit do další výzvy Restart po létě, kterou jsme odstartovali 4. 9.! Už sice běží, ale nikdy není pozdě na plnění svého snu o zdravější postavě, co povíš?

Zapoj se a naskoč na tuto společnou jízdu za krásnějším tělem, která tě zaručeně bude bavit! ❤️ Těšíme se na tebe

cvičení
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.