Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

NOVÝ program 21 dní za krásným bříškem exkluzivně jen ve Fitshaker aplikaci

aplikace na cviceni

I ty toužíš po pěkném bříšku? Abychom ti to usnadnili, připravili jsme na Fitshakeru nový program, který jsme vyskládali z těch nejlepších tréninků na břicho. Krok za krokem tak můžeš během 21 dní pracovat na zformovaném, pevném a funkčním bříšku. Pojďme si o tom říct trošku víc.

Připomínka na úvod: Nezapomeň na vyvážený jídelníček, bez něj se výsledky dostaví opravdu těžko.

Co mi cvičení v tomto programu přinese?

Slibovat ti cihličky na břichu za 21 dní určitě nebudeme. Všechno to závisí na tvojí aktuální váze, svalové hmotě, jídelníčku apod. Každopádně tento 21denní tréninkový program tě může na cestě za vysněným bříškem dobře nastartovat a přiblížit cíli. Je více než pravděpodobné, že pokud budeš cvičit pravidelně a tvoje strava bude vyvážená, tak za 21 dní už budeš vidět úbytek v centimetrech, případně si všimneš vizuální změny.

Protože jsou tréninky zaměřené na střed těla, kam bříško patří, můžeš se kromě štíhlejšího, vypracovanějšího pasu těšit i na zlepšení držení těla nebo zmírnění/odstranění bolestí zad. A to jsme ještě nezmínili zlepšení nálady či podporu metabolismu.

aplikace na cviceni zdarma

Na co se můžu v programu těšit?

Čeká tě harmonogram na 21 dní, ve kterém je na každý den připravený jiný vymakaný trénink. Cvičit budeš s 9 profi trenéry, mezi kterými nechybějí ani Zora Czoborová, absolutní mistryně Evropy v bikini fitness Maggie Kažimírová, Diana Hô Chí (která má trénink na bříško zařazený do svojí ranní rutiny) nebo např. světově známá Zuzka Light.

Tréninky mají max. 30 minut, u některých se ti hodí i pomůcky jako např. činky nebo klouzavé disky (pokud je nemáš, můžeš je lehce nahradit láhvemi s vodou a ručníkem).

Jak si program nastavím?

Tento program je dostupný exkluzivně jen v naší aplikaci, pokud si ho chceš nastavit, tak:

  • musíš být PREMIUM členka
  • stáhni si Fitshaker aplikaci

aplikace na cvičení zdarma v cestine
nejlepší aplikace na cvičení doma

Přihlas se do aplikace svými přihlašovacími údaji, najdi program 21denní cesta za krásným bříškem v části programy, nastav si ho a už si jen užívej cvičení. Cvičit můžeš buď ze svojí aplikace, nebo i na počítači, tabletu či televizi. Jakmile si nastavíš daný program, videa se načítají do tvého kalendáře a ty můžeš cvičit ze zařízení, ze kterého chceš. 😉

aplikace na cviceni pro zacatecniky

Přejeme ti příjemné cvičení, kdekoliv budeš. A ještě víc, aby se to tvoje vysněné bříško stalo už brzy realitou.

nejlepsi aplikace na cviceni bricha
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.