Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Ideální podmínky na cvičení? S fitshaker aplikací je nepotřebuješ.

aplikace na cviceni

Víš o tom, že Fitshaker má i svoji první mobilní aplikaci? My se z ní samozřejmě megalomansky radujeme, ale vnímej ji prosím jako neustále rostoucí organismus, který vylepšujeme, doplňujeme a rosteme s ním.

Aplikaci si můžeš stáhnout zde:

nejlepší aplikace na cvičení zdarma
aplikace na cviceni zdarma

Co aplikace obsahuje?

Naši aplikaci neustále vylepšujeme a doplňujeme o nové funkce, ale už teď si můžeš vychutnávat toto:

  • kalendář s harmonogramem cvičení – přesně vidíš, co tě ve který den čeká, ale můžeš si prohlédnout i zpětně, které dny a co jsi cvičila
  • nelíbí se ti vybrané video? I v aplikaci vidíš alternativní nebo bonusová cvičení (vyber si lehčí/těžší verzi nebo si přidej cvičení navíc)
  • možnost uložit video mezi oblíbené – aplikace je navázaná na tvoje konto, to, co si uložíš srdíčkem mezi oblíbené, uvidíš ve svém kontě i na jiných zařízeních
  • přidej vlastní cvičení – pokud zrovna nemáš náladu na to, co vidíš v daný den v nabídce, jednoduše si přidej vlastní cvičení. Jednoduše si pomocí filtru vyber podle délky, obtížnosti, na co je cvičení zaměřené apod.
  • přidej vlastní aktivitu – sleduješ si počet kroků? Běháváš? Byla jsi na kole? Nebo jsi dělala jinou vlastní aktivitu a chceš si to poznačit? I to ti v aplikaci umožníme.
aplikace na cvičení zdarma

Děkujeme!

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.