Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

BONUSový e-book ke stažení pro členy: Vzorový redukční jídelníček na 14 dnů

hubnutí jídelníček

Pro účastníky 40denní výzvy Restart po létě jsme ve spolupráci s certifikovanou výživovou poradkyní Ivkou Maheľovou připravili jídelníček na hubnutí. Jídla v jednotlivých dnech jsou vyskládaná tak, aby společně dávala cca 1 500–1 700 kcal. Každý den je složený ze snídaně, oběda, večeře a snacku, který si můžeme dopřát na přesnídávku nebo svačinu.

Jídla jsou sezónní, vhodná na podzim. Nebudou chybět recepty s dýní, švestkami, jablky, hruškami, houbami či kořenovou zeleninou.

Podívej se na malou ukázku, na jaké recepty se v něm můžeš těšit:

E-book najdou všichni premium členové i v sekci Ke stažení v záložce Jídelníčky.

Pokud ještě nepatříš k naším premium členům, věz, že podobné dárky připravujeme pravidelně.

Přidej se i ty mezi nás. Například teď s námi tisícovky žen cvičí ve 40denní výzvě Restart po létě, kde nás čeká pestrý harmonogram nejen cvičení, ale i výživná videa s inspirativními hosty (na ukázky se podívej v tomto článku), hromada podpory a skvělé výsledky na konci. :-)

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.