Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Spalování tuku a tvarování zadku se Saškou

Saška Veis
Saška VeisSEXY BODY
Střední obtížnost
212 kcal
4.6
23 min
0 vidění

Informace o cvičení

Dnes si dáme hodinu s hostem, a to se Saškou, s níž si procvičíme sedací svaly. Na zadku se sice dobře sedí, ale tím se nám nevytvaruje (aspoň ne tak, jak chceme my). A proto vstávat a cvičit! Zacvičíme si v rychlejším tempu i v pomalejším a použijeme i pár pomůcek. Připravit pomůcky a jdeme na to!

Pomůcky: podložka na cvičení, židle, činky nebo lahve s vodou

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Saška Veis
Saška VeisSEXY BODY
Ahoj, jmenuju se Saška a na následujících řádcích si můžeš přečíst o mé práci, kterou opravdu zbožňuju. Od šesti let jsem se začala věnovat sportovnímu aerobiku. Maminka, jako trenérka moderní gymnastiky, mě přivedla k sportovnímu aerobiku. Odmalička mě vodila na tréningy a učila základní pohybové návyky. Sportovnímu aerobiku jsem se věnovala do 18 let, kdy jsem si při jednom z tréningů natrhla úpon a velmi mě to brzdilo v dalším pokračování. Nejlepší umístění v tomto sportu bylo druhé místo na mistrovstvích Evropy v Liberci v kategorii step aerobik. V roce 2009 jsem se stala instruktorkou Zumby a úplně mě to pohltilo. Věděla jsem, že právě pohyb spojený s pomocí lidem cítit se lépe je to, co chci dělat. Proto jsem se rozhodla udělat si kurz osobního trenéra a to s sebou přineslo myšlenku změnit nejdřív svoje tělo a potom k něčemu podobnému přesvědčovat ostatní. Změna stravy, pravidelné cvičení ve fitness centru a aerobní činnost s sebou rychle nesly příznivé výsledky a přivedly mě až na soutěžní pódia. Pevně věřím, že právě pomocí mých hodin na Fitshakeru se ti podaří shodit nejen přebytečná kila, ale vyformuješ si i postavu, po které toužíš. Pamatuj: „Fitness není chvilkový stav dodržování zdravé životosprávy a diet, fitness je životní styl!" Dosažené vzdělání: miss aerobik junior Slovenské republiky 2008 oficiální instruktor Zumba basic, Zumba basic 2, Zumbatomic osobní trenérka ve fitness centru (SAKST) poradce sportovní výživy instruktor TRX soutěžící ve fitness (bikini fitness, body fitness)
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP