Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Skoro profesionál

Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS
Střední obtížnost
90 kcal
4.5
23 min
0 vidění

Informace o cvičení

Ahoj, jak se dnes máš? Už ses celý den těšila na svou hodinu PortDeBras? (Pokud tedy necvičíš ráno.) :-) Pojďme na to. Ale nezapomínej, že při držení rovnováhy ti pomůže vtáhnout břicho a zpevnit se, to ostatní už bude po předcházejících částech snadné. ;-)

Pomůcky: bez pomůcek

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS
Aktivnímu cvičení jsem se začala věnovat během vysoké školy, začínala jsem jako instruktorka aerobiku. S přicházejícími novými formami cvičení jsem lety postupně prošla snad všemi druhy od body work, přes hi-low aerobic, step aerobic, fitball aerobic až po spinning. Později jsem vzhledem ke svému pracovnímu vytížení ve své profesi omezila předcvičování, ale jako aktivní cvičenec jsem se věnovala klasickému aerobiku a se zájmem jsem se zúčastňovala různých pohybově zaměřených kongresů. Tyto mě nadále posouvaly na fyzické a mentální úrovni, až mě v listopadu 2008 velmi zaujala nová forma cvičení – PortDeBras®, kterou prezentuje ruský tanečník a choreograf Vladimir Snezhik se svým kolegou – spolutvůrcem, španělským prezentérem a zároveň fyzioterapeutem Juliem Papim. PortDeBras® jsem se začala intenzivně věnovat a často jsem cestovala za tvůrci cvičení na jejich hodiny do zahraničí. U obou tvůrců jsem absolvovala certifikované workshopy, pracovně i lidsky jsme se sblížili, nadále navštěvuji jejich kurzy a připravujeme společné aktivity. V červenci 2013 jsem absolvovala nejvyšší stupeň ve vzdělávání PortDeBras® a stala jsem se International PortDeBras Presenter. Právě Vladimir Snezhik mě navedl k tomu, abych začala věnovat i pilates, a nikdy bych nevěřila, že mě pilates tak osloví. Základní vzdělání jsem absolvovala u Renaty Sabongui v Praze a následně jsem se vzdělávala u renomovaných zahraničních lektorů, a tak jsem měla možnost vyzkoušet různé přístupy k tomuto skvělému cvičení a moje chuť na další vědomosti stále roste. Doplňkově se věnuji i novince FlyFit, při níž využívám svoje zkušenosti jak z PortDeBras®, tak i pilates. Dosažené vzdělání: 2010 červen        workshop (3dny) Julio Papi a Vladimir Snezhik (Mallorca) říjen         certifikát PortDeBras – advance (Julio Papi, Bielsko Biala) listopad     certifikát PortDeBras – progression (Vladimir Snezhik, Budapešť) 2011 duben         certifikát PortDeBras – Floorwork + Pilates Fusion (Julio Papi, Praha) červen         pilates (Pilates Academy – Renata Sabongui) červen         Postural Dynamics (Julio Papi, Praha) červen         Integrated Power Stretch (Julio Papi, Praha) říjen         Pilates_Fletcher Teaser (Cinzia Galletto, Max Stohr, Praha) prosinec     certifikát Aerial Yoga – 1. stupeň (Denisa Šarmírová, Bratislava) 2013 červenec     certifikát PortDeBras Presenters International Team (Julio Papi, Vladimir Snezhik, Praha) srpen           certifikát AY Fly Pilates (Denisa Šarmírová, Prievidza) 2014 květen         certifikát PortDeBras – Floorwork + Pilates Fusion (Julio Papi, Praha) červenec     certifikát PortDeBras International Bronze Presenter (Julio Papi, Vladimir Snezhik, Pescara) červenec     100 hodin Teacher Training – Ashtanga Yoga (Jaroslav Pávek, Bratislava)
Přečíst více

Zapojené partie

Celé tělo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP