Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Zaneprázdněnost není produktivita

PhDr. Robert Krause, PhD., MPH, MBA
PhDr. Robert Krause, PhD., MPH, MBANOVOROČNÍ VÝZVA 2024
Náučné video
4.8
17 min
0 vidění

Informace o cvičení

Vítej u dalšího videa od dr. Krauseho!

Slyšela jsi už následovnou myšlenku? „Pokud chceme začít stíhat, měli bychom přestat pospíchat.“

Jestli kroutíš hlavou, že ti to nedává smysl, rozhodně by sis měla vyslechnout slova neuropsychologa Roberta Krauseho. Lidé se často ženou od povinnosti k povinnosti. A často nejdou ani za vlastními cíli, ale za cíli jiných lidí. Spokojenost však nenajdeme, když budeme uspokojovat potřeby druhých, ale jen tehdy, když se zaměříme na sebe a na to, co činí šťastných nás.

A právě v dnešní uspěchané době, která se orientuje na výkon, se vyplatí zpomalit. Ano, i tehdy, pokud nestíháš. Vlastně v tu chvíli to potřebuješ nejvíc. :-) A jak říká dr. Krause, právě tehdy, když zpomalíme, náš mozek nám může nabídnout překvapivé „AHA“ nápady.

Ve videu ti odpovíme i na tyto otázky:

 • Proč nás rychlost nemusí dovést do cíle?
 • Je pro nás výhodný multitasking?
 • Proč našemu mozku neprospívá stereotyp?
 • Jaké techniky můžeme využít, když chceme trénovat svůj mozek?
 • A mnoho dalšího.

Toto video je plné praktických cvičení a úkolů, díky nimž překvapíš svůj mozek a ten může fungovat efektivněji. Vyzkoušej si to rovnou v praxi na úkolu týdne.

A teď už investuj čas do sebe a klikni na „play“. Příjemné sledování přejeme. :-)

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

PhDr. Robert Krause, PhD., MPH, MBA
PhDr. Robert Krause, PhD., MPH, MBANOVOROČNÍ VÝZVA 2024
Studiu psychologie se začal věnovat před více než deseti lety. Už během vysoké školy  napsal dvě knihy a několik vědeckých článků.  Jako dobrovolník působil například na dětské onkologii a také v organizaci UNICEF. Svými přednáškami se aktivně zapojoval i do projektu Školy pro Afriku. V roce 2015 byl vybrán mezi TOP 5 podnikatelů ze Slovenska, kteří při studiu podnikají, a to jako jediný zástupce z oblasti vzdělávání. V roce 2023 ho prestižní   magazín Forbes zařadil mezi TOP 5 nejvlivnějších Slováků . Už během vysoké školy napsal dvě knihy a několik vědeckých článků. Jako dobrovolník působil například na dětské onkologii a také v organizaci UNICEF. Svými přednáškami se aktivně zapojoval i do projektu Školy pro Afriku.  V roce 2015 byl vybrán mezi TOP 5 podnikatelů ze Slovenska, kteří při studiu podnikají, a to jako jediný zástupce z oblasti vzdělávání.  Vyškolil několik tisíc lidí 36 národností . V současnosti zastřešuje významné programy neurověd a neuropsychologie v Mexiku, Španělsku a v Africe. Jako odborníka ho velmi často oslovují přední slovenská a zahraniční média.  Začátkem roku 2020 ukončil postgraduální  certifikační studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze – v odboru neuropsychologie.  V roce 2020 ukončil studium Executive Master of Business Administration na Panevropské vysoké škole v Bratislavě. V roce 2023 ukončil specializační studium Master of Public Health.  V současnosti přednáší na dvou slovenských vysokých školách: Univerzitě Konstantina Filozofa v Nitře a Vysoké škole múzických umění v Bratislavě. Byl odborným garantem pravidelné rubriky Rádia Slovensko s názvem Dr. Krause – záhady mysli a online seriálu televize Markíza s názvem Poznej mysl s dr. Krause.  Během pandemie COVID–19 byl součástí odborného konzilia předsedy vlády SR. I přes mnoho pracovních úspěchů je však Robert hlavně člověkem, pro kterého je důležitá  rodina, zdraví, sport, rozvoj a vztahy . Je šťastně ženatý a je otcem dvou krásných dcer. Tvrdí, že úspěch ho neučinil šťastným, ale štěstí ho učinilo úspěšným.
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP