Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Andrej Jeleník: Psycholog radí, jak zvládat svoje myšlenky a pocity − pomocí techniky mindfulness

práce s pocity

Psycholog Andrej Jeleník nám přiblížil techniku, která pomáhá zvládat stres, myšleny, pocity. Pomáhá zpomalit a plněji vnímat to, co se děje. Mindfulness, bdělá pozornost, srdečný pohled na svět. Víc o tom, jak zažívat ve svém životě pohodu a spokojenost, se dozvíš od psychologa v této epizodě. Příjemný poslech.

Andrej mluvil oproti jiným hostům velmi klidně a pomalu. 😊 Samozřejmě to má co do činění s daným tématem mindfulness. Je to však výzva i pro vás, abyste spolu s námi zpomalili. 😊

andrej jeleník
fitshaker podcast
Fotka autora
Andrea Peniaková
Instruktorka ve Fitshakeri

Jsem instruktorka cvičení pilates, mindfulness jógy a gravid jógy v Bratislavě a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Jsem taky maminkou 3leté dcerky. Vést cvičení mi vždycky dávalo velký smysl, protože jsou součástí péče o svůj fyzický i duševní wellbeing. Postupem času se stále víc utvrzuju v tom, že pilates a jóga jsou úžasné nástroje k tomu, jak se cítit ve svém těle dobře, zdravě a vitálně. Ať už je to vaše primární cvičení, nebo doplněk a podpora k ostatním sportům a druhům pohybu, které děláte. Těším se na vás ve videích na Fitshakeru!

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.