Všechny

S oblíbenou koučkou Janette Šimkovou o nalezení vnitřního smyslu

13. apr 2021
Andrea Peniaková
janette simkova

S Janette jsme si popovídaly celkem do hloubky. O tom, jak se o sebe skutečně umět postarat, jak být spokojenější ve svém životě, jak se umět opřít o sebe sama... Zažijete velmi příjemný a inspirativní poslech.

Klidně působící Janette má živelnou povahu, podle svých slov se s ní však naučila pracovat. Možná byste ji podle hlasu tipovali na jógu, ale ona miluje dynamické sporty jako například běh.

life koučing

V našich podcastech se věnujeme mnoha zajímavým tématům, která by tě mohla zaujmout, a stále přibývají nová. Klikni na banner níže a poslechni si rozhovory i s jinými inspirativními hosty:

podcasty
Andrea Peniaková
Instruktorka ve Fitshakeri
Jsem instruktorkou cvičení Pilates a Mindfulness Yoga v Bratislavě (www.peniakova.com, www.fb.com/cviceniaba). Zacvičit si se mnou ale můžeš i přes Fitshaker. 😊 Jsem taky lektorkou cvičení BabyBalance, které je určené pro maminky s dětmi do 3 let a které učí správně a hravě stimulovat dítě po všech stránkách. Můj život mě baví a snažím se žít upřímně, s radostí a lidsky. Taky se snažím žít s vděčností za to, co už mám, zatímco pracuju na tom, co chci změnit a čeho chci dosáhnout.

Kategorie

Fitshaker podcasty