Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

S oblíbenou koučkou Janette Šimkovou o nalezení vnitřního smyslu

janette simkova

S Janette jsme si popovídaly celkem do hloubky. O tom, jak se o sebe skutečně umět postarat, jak být spokojenější ve svém životě, jak se umět opřít o sebe sama... Zažijete velmi příjemný a inspirativní poslech.

Klidně působící Janette má živelnou povahu, podle svých slov se s ní však naučila pracovat. Možná byste ji podle hlasu tipovali na jógu, ale ona miluje dynamické sporty jako například běh.

life koučing

V našich podcastech se věnujeme mnoha zajímavým tématům, která by tě mohla zaujmout, a stále přibývají nová. Klikni na banner níže a poslechni si rozhovory i s jinými inspirativními hosty:

podcasty
Fotka autora
Andrea Peniaková
Instruktorka ve Fitshakeri

Jsem instruktorka cvičení pilates, mindfulness jógy a gravid jógy v Bratislavě a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Jsem taky maminkou 3leté dcerky. Vést cvičení mi vždycky dávalo velký smysl, protože jsou součástí péče o svůj fyzický i duševní wellbeing. Postupem času se stále víc utvrzuju v tom, že pilates a jóga jsou úžasné nástroje k tomu, jak se cítit ve svém těle dobře, zdravě a vitálně. Ať už je to vaše primární cvičení, nebo doplněk a podpora k ostatním sportům a druhům pohybu, které děláte. Těším se na vás ve videích na Fitshakeru!

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.