Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Veronika Kamenická: „PMS zažívá až 75 % žen, ale není to normální.“

cyklus

Intimně poznat svůj cyklus znamená intimně poznat svoje tělo a samu sebe. Sladění se s cykly našeho těla je klíčem k odemknutí a využití plného ženského potenciálu.

Ženy rozkvétají právě tehdy, když žijí v souladu s přirozeným vnitřním rytmem těla. To, že jsme zvyklé každý den fungovat v tom stejném režimu a mít na sebe stejná očekávání, co se týká produktivity, kreativity, výkonu, a často tlačíme na pilu, i když naše tělo nemá kapacitu, bývá častou příčinou PMS symptomů, hormonální nerovnováhy, nepravidelného a bolestivého cyklu nebo jiných zdravotních komplikací.

Nejen o těchto tématech, ale i o stravě a pohybu, kterým můžeme podpořit jednotlivé fáze cyklu tak, abychom se cítily dobře fyzicky i psychicky, se dozvíte v rozhovoru s Veronikou Carr Kamenickou, holistickou poradkyní zdraví a lektorkou jógy, která se věnuje ženám a pomáhá jim k navrácení hormonální rovnováhy.

Pravidelný pohyb můžeš do svých dní zakomponovat už dnes 😊. S naším programem Fit in 15 min ti stačí 15 minut na to, abys každý den dala svým svalům zdravé zatížení, zlepšila si náladu a podpořila svoji vitalitu. Těšíme se na tebe!

cvičení doma
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.