Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Proměny
Fitshaker podcasty
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Chceš se v létě cítit skvěle? Pojď do našeho nového programu LÉTO VE FORMĚ!

Leto ve forme

Léto je tady a s ním i nekonečné možnosti, jak si užít krásné slunné dny a zároveň zůstat aktivní!

Ani v létě nemusí být cvičení náročné nebo monotónní – je to skvělá příležitost vyzkoušet něco nového a zábavného. Představ si klidný pilates u bazénu, energickou tabatu na břehu jezera nebo kruhový trénink v krásné zahradě.

To všechno jsme pro tebe připravili v úplně novém 28denním programu: Léto ve formě! ☀️

Jestli jsi na sobě makala ve výzvě do plavek, tohle je pro tebe ideální možnost, jak pokračovat v zaběhnutém režimu a dál tak budovat svůj návyk na každodenní pohyb.

Protože pohyb není něco, co svému tělu párkrát dopřeješ a dost. Je důležité svoje tělo vyživovat pohybem každičký den.

Základní informace

  • Program Léto ve formě odstartujeme 8. 7. 2024. Stačí si program nastavit a cvičební videa na každý den se ti automaticky nahrají do tvého kalendáře.
  • Zapojit se mohou všichni členové (PREMIUM i VIP). Pokud ještě nejsi členem, rádi tě mezi námi přivítáme. Členství u nás stojí od 249 Kč za měsíc.
  • Tento program je plný letní energie - cvičíme u vody nebo v krásné letní zahradě. Vytáhni ven svou podložku i ty a užívej si při cvičení vitamínu D a svěžího letního vánku.

#1 Cvičení na každý den

Harmonogram sestavili naši trenéři ze svých oblíbených tréninků – každý týden tě čeká parádní mix cvičení (Tabata, Pilates, Sexy Body, Yoga, Circuit Training) a nehrozí žádná nuda!

Těšit se můžeš na cvičení s Andrejkou Peniakovou, Matějem Olejárem, Jankou Janošíkovou a Janem Cahou.

Víme, že ve vedrech se cvičí o něco hůř, proto tě v tomto letním programu čekají kratičké 15minutové rychlovky, pokud tě bude zmáhat letní sluníčko, ale i 30minutové plnohodnotné tréninky, po nichž můžeš skočit rovnou do bazénu. Společně procvičíme všechny partie, abychom se i během léta udrželi ve formě.

Andrejka Peniaková

Matej Olejár

Jan Caha

Janka Jánošíková

#2 Motivace dne

Čekají tě 4 týdny, během nichž budeš mít nejen podporu našich trenérů, ale také k tobě budou osobně promlouvat v naší facebookové skupině Cvičíme doma s Fitshaker (je nás tam přes 50-tisíc). Každý týden tě bude provázet jeden trenér, který ti prozradí spoustu užitečných informací o cvičení, stravě a... dozvíš se i různé zajímavosti z jejich osobního života!

Navíc si každý čtvrtek můžeš dát „limošku s trenérem“. Přesně tak se budou jmenovat naše živé přenosy s trenéry, kde se jich budeš moci zeptat na vše, co tě zajímá. A pokud živé vysílání nestihneš? Můžeš se samozřejmě podívat na toto vysílání ze záznamu.

#3 Bonusy

K tomuto letnímu programu jsme pro tebe připravili skvělý letní e-book ke stažení: Grilovací speciál.

Tento jedinečný receptář ti přinese široký výběr receptů na grilování masa, chutné vegetariánské recepty, letní dresinky a marinády, a osvěžující saláty, které skvěle doplní každý grilovaný pokrm. Navíc jsou tyto recepty navrženy tak, aby byly zdravější než běžné grilování s kupovanými výrobky plnými konzervantů. Můžeš si tak bez výčitek dopřát chutná jídla a užít si grilování naplno.

Proměň obyčejné grilování v nezapomenutelný kulinářský zážitek, na který budou tvoji přátelé a rodina dlouho vzpomínat.

Soutěž o super ceny

Abychom tě ještě více motivovali k letní aktivitě, odměníme 5 z vás, kteří splní naše požadavky. Připravili jsme tyto ceny:

  1. Snídaně na jeden měsíc (balíček bude obsahovat 2x balíček kaše, 2x Fitnutky, 2x čaje a 2x protein)
  2. Fit(shaker) oblečení dle vlastního výběru (balíček bude obsahovat 1x top, 1x sportovní podprsenku, 1x spodní díl)
  3. Vybavení do tvého domácího fitka (balíček bude obsahovat 1x podložku na cvičení, 1x balení expandérů, 1x overball, 1x slidery)
  4. 2x inspirace do fit kuchyně (3x kuchařka dle vlastního výběru)

Podmínky soutěže

Pokud se chceš soutěže zúčastnit, stačí, když budeš od 8. 7. do 4. 8. cvičit podle našich videí, která se ti automaticky nahrají do kalendáře v rámci programu Léto ve formě, a vyplníš krátký dotazník, který ti po skončení programu zašleme e-mailem. Na základě vyplněného dotazníku pak vylosujeme 5 z vás, které odměníme krásnými cenami. Výherkyně oznámíme nejpozději do 15. srpna 2024 a budeme je kontaktovat e-mailem.

Doporučujeme dodržovat náš harmonogram, ale pokud ti některé video nevyhovuje nebo chceš změnit pořadí, klidně můžeš. Pokud jsi ve cvičení pokročilá, můžeš mezi tato cvičení zařadit i HIIT nebo TABATA.

#5 Je tento program vhodný pro tebe?

  • Ano, pokud jsi byla ve Výzvě do plavek a chceš pokračovat v pravidelném cvičení. Videa pro pokročilé pro tebe budou ideální.
  • Ano, pokud jsi dosud necvičila, ale chceš začít. Videa pro začátečníky pro tebe budou ideální.

V programu Léto ve formě si můžeš vybrat cviky podle své kondice a síly. Najdeš zde videa jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Výběr je vždy jen na tobě.

A nejlepší na tom všem je, že díky naší aplikaci Fitshaker si můžeš cvičení užít opravdu kdekoliv, třeba i na dovolené! Stačí ti mobil nebo notebook a připojení k internetu.

Léto je časem zábavy, objevování a nových zážitků a my věříme, že i pohyb může být jedním z nich. Neváhej a přidej se k nám v programu Léto ve formě! Spolu proměníme tohle léto na období plné radosti, pohybu a zdraví. 🌞
Fotka autora
Marcela Maráčková
Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.