Všechny

Lýdia Ladanová: „Když máme svůj vnitřní systém naplněný, máme z čeho rozdávat.“

13. dec 2022
Andrea Peniaková
podcast

Koučka Lýdia Ladanová pomáhá lidem poznat jejich dary, smysl a harmonii. Na Univerzitě Komenského v Bratislavě 8 let přednášela předmět „štěstí v práci a harmonie v životě“ a založila také společnost Happy Company, jejímž záměrem bylo rozvíjet zdravou, lidskou a tvořivou firemní kulturu na Slovensku. Napsala knihu „NANOVO“ a je inspirující ženou, která vám pomůže znovu v sobě objevit to nejlepší.

andrea peniakova
ladanova lydia

V této epizodě jsme si povídali hlavně o tom, jaké jsou hlavní klíče života v radosti. Proč se vyplatí žít své dary, dopřát si pravidelně kvalitní čas sám pro sebe nebo zjistit, kdo jsem a co teď skutečně potřebuju. Příjemný poslech!

podcast

Dopřej si na Vánoce radost v podobě naší vánoční zdravé svíčky, která ti dodá atmosféru a provoní celý domov:

fitshaker eshop
Andrea Peniaková
Instruktorka ve Fitshakeri
Jsem instruktorkou cvičení Pilates a Mindfulness Yoga v Bratislavě (www.peniakova.com, www.fb.com/cviceniaba). Zacvičit si se mnou ale můžeš i přes Fitshaker. 😊 Jsem taky lektorkou cvičení BabyBalance, které je určené pro maminky s dětmi do 3 let a které učí správně a hravě stimulovat dítě po všech stránkách. Můj život mě baví a snažím se žít upřímně, s radostí a lidsky. Taky se snažím žít s vděčností za to, co už mám, zatímco pracuju na tom, co chci změnit a čeho chci dosáhnout.

Kategorie

Fitshaker podcasty