Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Lýdia Ladanová: „Když máme svůj vnitřní systém naplněný, máme z čeho rozdávat.“

podcast

Koučka Lýdia Ladanová pomáhá lidem poznat jejich dary, smysl a harmonii. Na Univerzitě Komenského v Bratislavě 8 let přednášela předmět „štěstí v práci a harmonie v životě“ a založila také společnost Happy Company, jejímž záměrem bylo rozvíjet zdravou, lidskou a tvořivou firemní kulturu na Slovensku. Napsala knihu „NANOVO“ a je inspirující ženou, která vám pomůže znovu v sobě objevit to nejlepší.

andrea peniakova
ladanova lydia

V této epizodě jsme si povídali hlavně o tom, jaké jsou hlavní klíče života v radosti. Proč se vyplatí žít své dary, dopřát si pravidelně kvalitní čas sám pro sebe nebo zjistit, kdo jsem a co teď skutečně potřebuju. Příjemný poslech!

podcast

Dopřej si na Vánoce radost v podobě naší vánoční zdravé svíčky, která ti dodá atmosféru a provoní celý domov:

fitshaker eshop
Fotka autora
Andrea Peniaková
Instruktorka ve Fitshakeri

Jsem instruktorka cvičení pilates, mindfulness jógy a gravid jógy v Bratislavě a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Jsem taky maminkou 3leté dcerky. Vést cvičení mi vždycky dávalo velký smysl, protože jsou součástí péče o svůj fyzický i duševní wellbeing. Postupem času se stále víc utvrzuju v tom, že pilates a jóga jsou úžasné nástroje k tomu, jak se cítit ve svém těle dobře, zdravě a vitálně. Ať už je to vaše primární cvičení, nebo doplněk a podpora k ostatním sportům a druhům pohybu, které děláte. Těším se na vás ve videích na Fitshakeru!

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.