Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Maroš Krivosudský: „Jezme co nejvíc nezpracovaných potravin a čtěme etikety.“

etikety

Maroš je odborník na výživu a wellbeing kouč, který spolu s kolegy v poradně pomáhá optimalizovat stravovací plány individuálních klientů. Spolupracují také s lékaři, psychology a trenéry. Setkat se s ním můžete i na dnech zdraví ve firmách, které organizují po celém Slovensku.

V rozhovoru jsme mluvili o tom, jak se zorientovat v označování potravin na obalu a etiketách.

Dozvíte se také:

jak se nedat zmanipulovat slovíčky fit, protein, bez cukru nebo celozrnný a co přesně znamenají,proč veganské výrobky nemusí znamenat automaticky i zdravé,po jakých proteinových výrobcích radši nesahat,co všechno můžeme vyčíst z tabulek nutričních hodnot a co je nutriscore,proč je tak důležité vybírat si kvalitní a průmyslově nezpracované potraviny.

Kromě rozhovorů o stravování s dalšími odborníky a výživovými poradci u nás najdeš i více než 1000 cvičebních videí s profesionálními trenéry, díky kterým si můžeš vytvořit tréninkový plán podle svých potřeb!

Pojď s námi pracovat na svojí postavě a zdraví 💚. Už se na tebe těšíme:

online cvičení
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.