Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Maroš Vago: „Sebevědomí je odrazem zdravého rozpoložení člověka.“

sebevedomi

Maroš Vago je psycholog inspirovaný učením amazonských a andských indiánských šamanů. Ve své praxi vnímal, že potřebuje jít hlouběji – k duši a duševním procesům, proto se rozhodl odejít do Peru, kde v léčebném centru asistoval jako supervizor pro lidi s různými duševními nemocemi a pracoval s drogově závislými.

Učil se tam také staré šamanské techniky léčení, které mu přinesly nový pohled na ozdravné procesy v organismu z hlediska psychosomatiky, synergické podpory vnitřních systémů a buněčné komunikace. To ho přivedlo i k tvorbě projektu cbdium.sk.

Tentokrát jsme si však povídali o zdravém sebevědomí. Na čem závisí, čím je formováno, do jaké míry ho můžeme ovlivnit a pracovat s ním, jaké jsou kompenzace nízkého sebevědomí, jak ovlivňuje naši práci, vzhled, řešení náročných situací v životě nebo schopnost tvořit naplněné vztahy.

Jestli si chceš podcast nejen poslechnout, ale i se na něj podívat, můžeš si ho pustit i jako video:

Nové epizody podcastů ti přinášíme pravidelně každý týden. Poslechni si rozhovory i s jinými inspirativními hosty:

podcasty
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.