Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Marta Rajková: „Cestovatelské sebevědomí se buduje každou cestou.“

cestovani

Marta Rajková je blogerka, autorka publicisticko-dokumentárních filmů, freelance novinářka a cestovatelka, která prošla 50 zemí světa a je spoluzakladatelkou cestovatelského portálu Travelistan.

V současnosti má vlastní platformu. Vystudovala právní dějiny a práce externí překladatelky pro Soudní dvůr EU jí před deseti lety umožnila začít žít jako digitální nomádka.

Nejvíc ji to vždy táhlo do Asie, zejména za outdoorovými a duchovními zážitky. Má za sebou několik meditačních kurzů, přísný buddhistický půst i pobyt ve tmě. Je autorkou knihy Krok za krokom po Himalájach a nedávno jí vyšla publikace Cestuj srdcom s podtitulem 9 krajín Ázie s batohom a blond vlasmi.

V rozhovoru se dozvíte, co Martě cestování přineslo do života, co jí dodalo odvahu a sebevědomí na cestách a proč je potřeba naslouchat volání srdce, když nás to někam silně táhne.

Pokud jsi též milovnicí cestování, tak tě určitě potěší nejen tato epizoda, ale i to, že si svoje cestovatelské cíle můžeš psát i do našeho Fitness diáře 2024. Nakoukni do našeho e-shopu a zjisti, co všechno ještě nabízí. Naplánuj si díky němu hvězdný rok!

diář 2024
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.