Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Máš málo času na cvičení? Máme řešení!

online cviceni

„Nemám na cvičení čas!“

Znáš tuto výmluvu? I ty máš ve zvyku ji používat? Úplně tě chápeme. Vždyť člověk toho za den potřebuje tolik stihnout… Ale víš, co je skvělé? Odteď už tuto výmluvu nebudeš používat. Víš proč? Máme pro tebe unikátní cvičební program, který ti denně zabere pouze15 minut :-)!

Vytvořili jsme skvělý tréninkový plán pro ženy na doma.

Jak fungují 15minutovky?

V létě si člověk opravdu hůře hledá čas a chuť jít cvičit. A proto jsme vytvořili tento program FIT IN 15 MIN. Abys ani v létě nevypadla z kondice. Abys i v létě mohla pracovat na svém bříšku a formovala sedací svaly nebo zbytek těla. S Fitshakerem se cvičí online z pohodlí svého domova. A co je skvělé, cvičíš v čase, kdy to vyhovuje právě tobě. Stačí zapnout PLAY, mít 15 minut času a chuť na sobě pracovat.

Každý den jiné cvičení

Pokud se přidáš do programu FIT IN 15 MIN., každý den tě bude ve tvém Fitshaker kontu čekat nový trénink. Tréninky jsou naplánované tak, aby sis i pořádně zamakala a krásně formovala postavu (těšit se můžeš na intervalové tréninky celého těla, formování bříška, zadku, vršku těla), ale taky aby sis protáhla svaly a zrelaxovala u pomalejších cvičení, jako jsou pilates a jóga.

S kým budou cvičení probíhat?

V programu se potkáš s 9 profi trenéry ze Slovenska a Česka. Čeká nás opravdu pestrý mix. Posilovací tréninky spojené s kardiem si připravily trenérky Janka Kopačová Jánošíková, Diana Hô Chí i Maggie Kažimírová. Kromě tréninků, kde pořádně pocítíš bříško nebo zadek, si budeš moct zacvičit i cviky na zdravá záda či core.

každodenní cvičení doma
cvičení doma muži
youtube cvičení doma

Stejně tak nás čekají 15minutové tabaty s Matejem Olejárem a krátké sestavy ve stylu kruhových tréninků s Verčou Jandovou.

aplikace na cvičení doma
cvičení doma hubnutí

Pro všechny dříče jsme nezapomněli přidat do programu i krátké HIIT tréninky. Trenéři Olinka Bartalská a Honza Kempa ti dokážou, že i za 15 minut na tobě nemusí zůstat ani nitka suchá.

nejlepsi cviceni doma
cviceni doma zeny

Stejně jako u našich dalších programů, kdy v harmonogramu střídáme náročnost a typ tréninku i procvičovanou partii, jsme i do 15minutovek přidali relaxační protahovačky v podobě pilatesu a jógy. Tato cvičení jsou super i tehdy, když budeš mít línější den, ale nebudeš chtít vynechat ze svého dne pohyb.

Zároveň tyto tréninky pohladí tvoje záda, ztuhlé svaly i uspěchané tělo.

efektivní cvičení doma
cviceni doma svaly

Komu jsou 15minutovky určené?

  • všem, kteří chtějí mít cvičení šup-šup za sebou,
  • všem, kteří už nejsou začátečníci ve cvičení,
  • milovníkům letních sportů (plavání, bruslení, turistika…), pro které budou 15minutovky skvělým doplňkem,
  • všem, kteří vědí, že se i v létě vyplatí co nejvíce cvičit a hýbat se.

Má smysl cvičit takovéto krátké tréninky?

Pokud máš sedavé zaměstnání a i po práci většinu času prosedíš a těchto 15 minut je tvůj jediný pohyb, řekneme ti pravdu: 15minutovky budou pro tebe lepší než nic, ale zázraky nečekej.

Pokud jsi však aktivní člověk a snažíš se i během dne hodně chodit, užívat si letní sporty, které tě baví, 15minutovky budou mít pro tvoje tělo skvělé benefity! Zejména pokud budeš cvičit poctivě, každičký den! Pravděpodobně brzy uvidíš zformovanější postavu, váhový úbytek, a pokud tě bude cvičení taky bavit (věříme, že ano), uvidíš i přírůstek energie. Samozřejmě cvičení vřele doporučujeme spojit s kvalitním stravováním, protože strava + cvičení je to nejlepší kombo :-)!

cviceni doma vysledky

Co když mi to občas bude málo?

Klidně si přidej! Na Fitshakeru najdeš téměř 1 000 videí. Pokud ti někdy bude 15 minut málo a ty zrovna budeš mít na cvičení více času, vyber si z naší nabídky další a cvič, kolik jen zvládneš. PREMIUM členství ve Fitshakeru stojí 249 Kč měsíčně a za tuto cenu můžeš cvičit nejen program FIT IN 15 MIN., ale i kterékoliv jiné cvičení (nonstop, od rána do večera 😊).

cvičení doma video

Najdi si 15 minut pro sebe a zapoj se do soutěže!

Od pondělí 4. 7. 2022 jsme si připravili pro všechny premium členy takovou milou aktivitu. Ve skupině na Facebooku se budeme po dobu 15 dnů společně motivovat a podporovat k tomu, abychom s pravidelným pohybem pokračovali i v létě.

cvičení doma youtube

Jak to bude probíhat?

👉 Od 4. 7. do 18. 7. přidáme do skupiny na Facebooku každý den 1 post s výzvou, aby sis odcvičila 15 minut. Můžeš cvičit videa přesně podle harmonogramu v programu Fit in 15 min., ale je povolené si je i měnit podle aktuální nálady. Nejde nám o to, aby ses držela našeho plánu, ale o to, aby sis každý den našla svých 15 minut.

👉 Tvým úkolem je zacvičit si a dát nám o tom vědět komentářem pod příspěvkem. Je na tobě, jestli pošleš link videa, které jsi cvičila, napíšeš dojmy po cvičení nebo nahraješ fotku/video, jak ti to dnes šlo.

👉 Po skončení 15 dnů vylosujeme 5 žen, které vyhrají 3 knihy z Fitshaker vydavatelství podle vlastního výběru.

cviceni doma treninkovy plan

Těšíme se na tebe a přejeme nádherné letní dny!

Fotka autora
Lucia Švaral

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.