Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Monika Hodásová: „Nestačí, že se zdravě stravujeme, většina lidí má potlačené emoce, které mají obrovský vliv na naše zdraví.“

holistika

Je holistická průvodkyně, instruktorka jógy, vystudovala TČM v Brně, je akreditovaná terapeutka metody Cesta od Brandon Bays, absolventka tantrického výcviku, která pracuje s léčením traumat. Pravidelně píše články do slovenských časopisů se zaměřením na zdraví a seberozvoj.

Sama si prošla náročným obdobím, kdy kvalitu jejího života vyjadřoval počet léků, které konzumovala, a operačních zákroků, které absolvovala. Řekla si dost a začala hledat jiné způsoby, jak porozumět svému tělu a duši. Takové, které ho vnímají celostně. V podcastu se dozvíte, že tělo je úžasný nástroj, který nám dává najevo, když něco není v pořádku, ale v rychlém tempu života nám tato informace často uniká. Dozvíte se také, proč podle Moniky afirmace nefungují, proč nepotlačovat hněv a uznat a prožívat jakoukoliv emoci.

zdraví
holistický pristup ke zdravi

Nový díl podcastu ti přinášíme pravidelně každý týden. Poslechni si rozhovory i s jinými inspirativními hosty:

podcast
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.