Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Monika Stehlíková: „Když si neumíme určit hranice, naše srdce se nedokáže naplno otevřít.“

srdce

Monika Stehlíková je autorka knihy Tajomstvo reči tela, somatická psychoterapeutka, odbornice na neverbální komunikaci a průvodkyně na cestě k hlubokému propojení se se sebou přes tělo.

V tomto podcastu jsme zaměřili pozornost na naše srdce, protože často slyšíme nebo říkáme – zlomilo mi to srdce, ten člověk má otevřené nebo zavřené srdce nebo výraz běž za hlasem svého srdce. Jsou tyto výrazy opodstatněné, co znamenají na úrovni těla, emocí, vztahu k sobě či ostatním? Všichni máme v těle či v sobě místa, ve kterých stagnujeme. Místa, která neznáme. Místa, která odmítáme. Často jsou jimi prostory našeho vlastního srdce.

Vědci z Institutu Matematiky srdce odhalili, že když je srdce opakovaně vystaveno stresu, emocionálním bouřím či kalamitám, nemožnosti být samo sebou a rozpínat se, časem znecitliví. Srdce „ztvrdne“, aby přežilo. Když si to uvědomíme, můžeme s tím pracovat. Jak, to vám prozradí Monika

Kromě dalších inspirativních rozhovorů se zajímavými hosty ti nabízíme mnoho skvělých videí s odborníky o zdravém a vyváženém stravování a víc než 1000 cvičebních videí s našimi trenéry. Už se na tebe těšíme .

online cvičení
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.