Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
44:14
Obtížnost
Střední obtížnost
SPÁLENÉ KALORIE
137 kcal
Hodnotení videa
4.7
Instruktor
Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Oblíbené
Instruktor
Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA

Silová jóga jako výzva k překonání sebe sama

informace o cvičení

Pojďme si dnes společně se Zuzkou a Deniskou vychutnat pocity síly, energie a vitality. :-) Čeká na tebe lekce jógy, která bude obsahovat duchovní a očistné techniky. Můžeš se těšit na pozice, které ti pomůžou stimulovat oblast třetí čakry, tedy trávicí oheň. :-) Vyčleň si 44 minutek a pusť se do toho!

V úvodu videa tě čekají dechová cvičení a očistná mantra Óm, která harmonizuje a zklidňuje naše tělo. Nezapomeneme ani na cvičení střídavého dechu a dech kapalabháti, který masíruje vnitřní orgány v oblasti břicha a podporuje jejich činnost.

Během lekce budeme provádět vícero pozic a ásan, jež nám pomůžou vnímat sílu svalů našich dolních končetin, probudí svaly našeho břicha a probudí naši sílu. Čeká nás například pozice židle nebo pozice bojovníka I či ryby. Zacvičíme si také ásanu, která přináší pocity síly a energie, takže nás dokáže nabudit energií, když jsme unavení. Nezapomeň, cvič jen do té polohy, jakou ti tvoje tělo umožní. Každá je správná. :-)

Na konec si dopřejeme relaxaci, při níž se příjemně zregenerujeme a uvolníme. Ponoříme se do svého vnitřního světa a naladíme se na své emoce.

Pomůcky: podložka na cvičení

Instruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Jsem spolumajitelka jógového studia v Praze a programovou ředitelkou Rezortu Svatá Kateřina. Vzdělání a licence: ATVS Palestra, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) sportovní licence a osvědčení z různých sportovních odvětví - zdravotní tělesná výchova, potápění, plavání, fitness, výživa a masáže Věnovala jsem se studiu mnoha stylů jógy, a to: hatha jóga power jóga jógová terapie tantra jóga kundalini jóga jóga pro těhotné a po porodu vin jóga fly jóga restorative jóga v současné době se hlouběji věnuji tantrickým tradicím v józe a kriya józe (para a ishta jóga) Věřím, že prostřednictvím jógy poznáváme nejen sami sebe – Om namo narayanaya.
Přečíst více

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé tělo

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty