Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Zharmonizuj tělo a zbav se svých strachů s jógou

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Střední obtížnost
118 kcal
4.9
40 min
0 vidění

Informace o cvičení

Máš neustálý strach a neklidnou mysl? V tomto videu si společně se Zuzkou svoji mysl zklidníme a zpracujeme pocity strachu. Tato jógová lekce nám pomůže zharmonizovat následky stresu, jež budou společně se stavy úzkosti minulostí. :-)

Co tě dnes čeká? V úvodu videa ti Zuzka ukáže dechové techniky, které pomáhají harmonizovat strach. Když je totiž strachu příliš, může se stát nekontrolovatelný a můžeme se dostat až do stavu úzkosti. Jógové pozice nám pomáhají pochopit své emoce. Zkusíme přijmout nejen ty pozitivní, ale i negativní pocity. Právě nástroje, které nám nabízí jóga, nám mohou být v tomto procesu nápomocné. Vyčleň si 40 minut a přesvědč se sama. :-)

Můžeš se připravit na vícero pozic, např. pozici Krokodýla, která je ideální právě při pocitech úzkosti. Dál si dáme pozici Sfingy, která intenzivně masíruje slezinu a játra a uvolňují se při ní zadržované emoce jako zlost nebo agrese. Připravit se můžeš i na pozici Kobylky, která nám pomáhá najít sílu a překonávat překážky, nebo pozici Polovičního mostu, která nám pomáhá kontrolovat tok svých myšlenek.

Lekci zakončíme příjemnou relaxací, která nás naladí na krásný zbytek dne. :-)

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Jsem spolumajitelka jógového studia v Praze a programovou ředitelkou Rezortu Svatá Kateřina. Vzdělání a licence: ATVS Palestra, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) sportovní licence a osvědčení z různých sportovních odvětví - zdravotní tělesná výchova, potápění, plavání, fitness, výživa a masáže Věnovala jsem se studiu mnoha stylů jógy, a to: hatha jóga power jóga jógová terapie tantra jóga kundalini jóga jóga pro těhotné a po porodu vin jóga fly jóga restorative jóga v současné době se hlouběji věnuji tantrickým tradicím v józe a kriya józe (para a ishta jóga) Věřím, že prostřednictvím jógy poznáváme nejen sami sebe – Om namo narayanaya.
Přečíst více

Zapojené partie

Celé tělo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP