Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Exkluzivní DÁREK jen pro premium členy: E-book se 44 vánočními recepty

recepty na vánoce

Opět po roce jsme pro naše skvělé premium členy jako poděkování připravili vánoční e-book. Na jeho výrobě se kromě Fitshaker týmu podíleli naši redaktoři, trenéři i výživáři. Společně jsme dali dohromady až 44 chutných receptů.

E-book budeme naším premium členům posílat přesně na Mikuláše 6. 12. ráno a stejně tak ho najdou i v sekci ke stažení, v záložce Vánoční e-booky.

Jaké recepty jsme do e-booku připravili?

V e-booku nenajdeš jen sladké recepty, ale rovnou hotové menu. Začneme snídaněmi. Místo mlsání vánočního cukroví hned od rána zkus začít svůj den výživnou snídaní. Jako inspirace ti může posloužit až 10 receptů, které jsme do e-booku ukryli.

livance recept
zapekane vlocky
zdrava snidane

Dále jsme si připravili až 8 hřejivých polévek, ať odlehčíme trávení po svátcích. Nebudou chybět ani tipy na štědrovečerní rybu či další 4 hlavní jídla, kterými si můžeš zpestřit volné dny. Jídla jsou však vhodná pro celé zimní období, nemusíš je připravit jen během Vánoc.

vánoční polévka
losos s batatama
testoviny s dyni

Samozřejmostí v e-booku budou sladké recepty. Ukážeme si 7 dezertů, které pečeme vcelku na plechu a jsou buď ochucené náplní, nebo jinou posypkou. Potom to budou 4 recepty na drobné pečivo.

Na závěr e-booku jsme přidali i pár slaných receptů, které se hodí, např. když přijde návštěva či na silvestrovské oslavy. Najdeš tam recept na zajímavé obložené chlebíčky, šunkové rolky, parmazánové krekry, lososovou pomazánku i dip z pečených paprik. E-book ukončíme recepty na hřejivé nápoje.

obcerstveni na silvestra
hrejivy hruskovy napoj

Celkově najdeš v e-booku až 44 receptů a my věříme, že je z čeho vybírat a najdeš si mezi recepty pár adeptů, které zkusíš připravit.

Chybějí ti ještě nějaké dárky pod stromeček? Podívej se i na náš e-shop, kde toho najdeš hromadu, od kolekce oblečení, přes skvělé fitness pomůcky, až po chutné zdravé potraviny.

vánoční dárky
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.

Mohlo by tě zajímat

Mohlo by tě zajímat