Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Fitshaker se v roce 2023 obléká do nových šatů, naše hodnoty však zůstávají

fitshaker rebrand

Jsme online fitko pro ženy. Průvodce na cestě za krásnějším a zdravějším JÁ. Už devět let Ti přinášíme cvičební, stravovací a motivační videa, chutné, zdravé recepty, Fitness diář i kuchařské knihy. Ty jsi nám zase pomohla vytvořit přátelskou komunitu, která spojuje ženy na Slovensku i v České republice.

Smyslem naší práce je pomoct dosáhnout toho, aby byla každá žena fit a šťastná po celý život. Prošli jsme spolu opravdu dlouhou cestu a stále máme velké plány. Sleduj!

Hodnoty, které žijeme

Chceme být vzorem pro všechny ženy, které touží po změně životního stylu, snaží se o více pohybu, zdravější stravování, chtějí pociťovat spokojenost, mít šťastnější dny a úsměv na tváři. A proto je náš tým složený ze šikovných a spolehlivých lidí a spolupracujeme s certifikovanými instruktory, trenéry, redaktory a výživovými poradci, kteří nám pomáhají s naplňováním naší vize.

Fitshaker prošel od svého vzniku velký kus cesty. Vyrostl a my cítíme, že dospět musí i vzhledem. Jsme tým kreativních lidí, kteří se vždy snaží prošlapávat vlastní cestu. A proto zatraktivňujeme i náš design. Tak, abychom k tobě byli blíž. A ke každé člence naší Fitshaker rodiny.

Máme chuť se neustále zlepšovat!

Chceme být Tvojí kamarádkou na cestě za spokojenějším a zdravějším JÁ. Pro nás jsi vždy Ty na prvním místě. Děláme všechno proto, aby byl pro Tebe čas s Fitshakerem radostí, od momentu registrace, během každého videa, přes čtení našich motivačních newsletterů a příspěvků na sociálních sítích, až po Tvoji vytouženou proměnu.

Naše úsilí jsme přetavili do úplně nové vizuální identity, která se opírá o hravé tvary, příjemnou barevnost a linie s cílem vyzdvihnout přirozenost a rozmanitost žen a jejich křivek.

Poznej nový Fitshaker

Všechny prvky nové vizuální identity zapracujeme postupně a budeme rádi, pokud nás budeš sledovat a dáš nám vědět, jak se Ti změny líbí. Jsme Ti vděční, že jsi s námi, že žiješ naši společnou vizi a můžeme takto pomáhat každé ženě být fit a šťastná po celý život.

Fotka autora
Katarína Rakúsová
Head of Marketing

Když zrovna něco neoptimalizuju, vzdělávám se, čtu detektivky, kde najdu místo, tam sázím květiny, a aktivně běhám za svými syny.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.