Všechny

Ivka: „Mým cílem je mít zdravé tělo.“

formovanie postavy

Být zdravá je bezpochyby cílem každé z nás. Ivku přinutilo zdraví selhávající po úrazu nohy začít více dbát o svůj životní styl, a proto se přihlásila do novoroční výzvy. Pokud i ty stejně jako Ivka potřebuješ navrátit životní energii, být aktivnější a cítit se více fit, inspiruj se jí.

Kdo je Ivka?

Jak hodnotíš Novoroční výzvu 2023?

Novoroční výzvu 2023 hodnotím velmi pozitivně, jelikož se mi za tyto dva měsíce podařilo nejen osvojit si pravidelné cvičení jako zvyk, bez kterého si už večer neumím ani představit, ale prostřednictvím skvělých naučných videí se specialistkou na jídelníčky jsem se naučila, kde jsem ve stravování dělala chyby.

Naučila jsem se jíst vědomě, nejíst „jen tak“ během dne, taky jsem zacílila na množství zeleniny a ovoce, celkově rostlinné stravy, která mi nejen v hlavních jídlech, ale i u snídaní předtím chyběla.

jak zhubnout
začátek ledna 2023
jak zhubnout nohy
konec února 2023

Prozraď, čeho se ti za dva měsíce podařilo dosáhnout?

Ačkoliv se mi během těchto dvou měsíců podařilo zhubnout jen 2 kg, na mém těle jsou opravdu viditelné, začala se mi formovat ramena a dekolt, splasklo nafouknuté bříško, zpevnil se mi zadek a vytvarovala se vnitřní stehna 😊.

jak zhubnout co nejrychleji
začátek ledna 2023
jak zhubnout stehna cviky
konec února 2023

Jak plánuješ po výzvě pokračovat dál?

Novoroční výzva byla skvělým nastartováním, takže určitě plánuju pokračovat dál v novém nastavení stravování a taky s pravidelným cvičením v jednom ze skvělých programů, které Fitshaker nabízí, konkrétně jsem si vybrala Sexy Body.

O Sexy Body

V programu Sexy Body najdeš více než 200 videí s trenérkami, jako jsou Zora Czoborová, Diana Hô Chí, Janka Jánošíková či Maggie Kažimírová. Videa jsou zaměřená zejména na formování, najdeš tam tedy silové tréninky, ale i kardio makačky či skvělá strečinková cvičení. Nechybějí ani tréninky na zdravá záda. Jednoduše takový správný mix tréninků pro každý den.

Pokud hledáš správný mix tréninků, které ti pomůžou s hubnutím, formováním a udrží tě v dobré kondici, vyzkoušej SexyBody:

Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru
Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Proměny