Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Proměny
Fitshaker podcasty
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Míša (-5 kg): „Už tento úbytek je vidět na oblečení, které je mi teď volné.“

cvičení doma

Skvělé čtení pro teplý letní večer na terase. Motivující rozhovor s Míšou, který určitě nakopne i tebe.

Míšo, vaše proměna je úžasná, moc vám to sluší, vypadáte opravdu skvěle 😊. Jak se cítíte v novém já 😊?

V první řadě děkuju za tento postřeh. Naplňuje mě radostí, že to celé mělo a má smysl. Každé ocenění mi dělá velkou radost a dává mi sílu kráčet dál, protože si uvědomuju, že je to stále jen začátek. Ráda bych došla úplně do cíle. A tím je pro mě váhový úbytek 10 kilo.

Cítím se však výborně. Jsem skutečně ráda, že jsem se do toho dala. Díky Fitshakeru a perfektnímu načasování nejen cvičebních videí, ale hlavně videí o stravě a díky motivaci od Marka Dzirasy se ta moje proměna stala skutečností. Mark mě výborně prováděl na této cestě a vřele to doporučuji každému.

Fitshaker to opět vyšperkoval na jedničku s hvězdičkou. Chci povzbudit každou z vás nejen k rozhodnutí, ale hlavně abyste vytrvaly, protože ten POCIT fakt STOJÍ ZA TO.

Všimlo si vaší proměny i okolí 😊?

Ano, někteří si toho všimli. I když ten úbytek váhy ještě není tak velký, aby to bilo do očí, tak lidé reagovali.

Hlavně moje děti jsou úžasné, když mi řeknou: „Mami, ty jsi ale dobře zhubla z toho břicha.“ To mě tak potěší, protože vím, že je to upřímné a vidí to.

pomůcky na cvičení doma

Co pro vás znamená odcvičit si video z kalendáře? Je to čas pro vás, kdy si dobijete baterky? Nabudíte se dobrou náladou a uděláte něco pro sebe 😊?

Cvičit je pro mě už úplná samozřejmost.

Cvičit je pro mě už úplná samozřejmost. Přijdou i dny, kdy se člověku nechce, ale uvědomuju si, že pokud by jich bylo víc, cvičení se stane mrtvým a já budu unavená a bez energie.

Cvičila jsem poctivě každé ráno ještě před prací vzhledem k tomu, že mi to moje pohyblivá pracovní doba dovoluje, a to pro mě bylo úplně fantastické.

Zapnout si ráno Fitshaker, když slunce právě vychází, byla velká radost. Dodalo mi to hodně síly a energie na celý den. Dokonce jsem si všimla, že zátěžové situace jsem zvládala s mnohem větším přehledem a lehkostí. Měla jsem stále dobrou náladu.

Miluju tu cvičební rozmanitost videí, které mi Fitshaker každý den nabízel. Vždy jsem cvičila s někým jiným a stále mě tam někdo v těch videích rozesmíval.

Jinak jsme si každý oblíbili jiné trenéry. Moje děti milovaly Honzu, na kterého jsem se já až tak moc netěšila, a tak se stávalo, že jsem se s nimi dohadovala, že teď si přepneme na jiného cvičícího. Toto mi však nikdy neprošlo, ale bavila jsem se pohledem na ně, jak se ony baví s ním.

každodenní cvičení doma

Strava je velmi důležitá, jak jste ji upravila během výzvy vy? Pomohla vám k tomu i stravovací videa 😊?

Strava je skutečně základem všeho. Samozřejmě vím, co bych jíst neměla, a tak jsem sladkosti vyloučila úplně.

Stravovala jsem se přesně podle výživových usměrnění Ivky. Velmi se mi líbil její způsob vysvětlení i tipy na jednotlivé potraviny, které nám doporučovala ve videích. Vždy jsem dodržovala přesně to, co doporučila.

Jedla jsem 3x denně a každé jídlo obsahovalo bílkoviny, sacharidy a hodně zeleniny.

Do svojí oblíbené snídaňové ovesné kaše jsem si začala dávat lžičku hrudkového tvarohu kvůli bílkovinám a našla jsem tak fantastickou obměnu jídla, které mi teď chutná ještě víc, a dokonce chutná všem, komu ho připravím.

Takže i touto cestou – díky, IVKO, za tvoje vedení stravovacími principy, které se mi staly návykem. Doporučuji všem dámám podívat se na její videa a začít se jimi i řídit.

Míšo, všechny nás velmi zajímají čísla, jelikož vaše proměna je opravdu krásná. Prozradíte nám, kolik kilo se vám podařilo zhubnout 😊?

Tak za těch tuším 9 týdnů se mi podařilo shodit 5 kilo. Ono to není moc, ale pro mě to není ani málo. Samozřejmě, potřebuju shodit mnohem víc, ale už tento úbytek je vidět na oblečení, které mi je teď volné nebo některé i velké, a to je úžasný pocit.

Můžu říct, že kdybych byla ve stravování 100% striktní, mohlo to být ještě víc.

Jsem však vděčná, že je to těch 5 kilo, protože mě to neuvěřitelně nastartovalo k tomu pokračovat dál a nevzdat to. Před výzvou jsem se totiž řítila úplně opačným směrem. Jsem ráda, že se mi ho díky výzvě Fitshakeru podařilo zvrátit.

cvičení doma plán
hiit cvičení doma

Co vás nejvíc motivuje a dodává vám sílu a odhodlání ve dnech, kdy byste to chtěla vzdát? Nastaly vůbec takovéto chvíle 😊?

Byly to určitě moje děti a Markova videa.

Moje děti byly úžasné, protože ony mě od samého začátku podporovaly v tom, jestli cvičím a jak se stravuju. Byly takový můj lakmusový papírek. Fakt byly skvělé, protože tím, jak mi věřily, mě motivovaly vydržet a nevzdat to.

Milují pohyb, a tak často po obědě, když jsem si zapínala druhé cvičební video, cvičily se mnou. Nebo se mnou cvičily přes víkend. Takže jsme přes Fitshaker koupili 2 expandery navíc, abychom mohli cvičit všichni tři současně. Máme všechny barvy. Stávalo se totiž, že jsme se „dohadovali“, kdo bude cvičit s expanderem.

No a v hlavě mi běžely Markovy věty. Úplně TOP bylo srovnání The bigger is Price, the bigger is Prize. Cena a ocenění. Je to něco v tom smyslu, že když vidíš, jaké ocenění na konci můžeš získat, jsi za to ochotný zaplatit i cenu, která je přiměřeně velká tomu, co získáš.

Já jsem si tam hned dosadila to, co získám, a tak jsem šla a byla ochotná tomu všechno podřídit a překonat i lenost či únavu. Protože cena, kterou jsem chtěla získat, pro mě byla velká. Nové tělo, výborný pocit ze sebe, spokojenost se sebou, vyzařování spokojenosti a sebelásky.

cvičení doma pro ženy video
cvičení doma cviky

Míšo, skončilo to pro vás touto výzvou, nebo s námi pokračujete dál 😊?

Určitě to novoroční výzvou neskončilo. Právě naopak. Tento výsledek a výhra k tomu ještě víc podpořily moji touhu dojít do cíle mého váhového snu. Takže pokračuju dál. Cvičím nejen přes Fitshaker, ale chodím i na fly fit, SM-systém a dělám Nordic Walking. Teď jsem si oblíbila videa se Zuzkou Light.

Takže pohyb je mojí součástí. To, na čem potřebuju ještě víc popracovat, je strava. Jednoznačně to, abych nejedla mezi jídly, ale dodržela tři jídla denně, protože vidím, že to funguje a mému tělu to nejvíc vyhovuje.

4. 9. jsme společně odstartovali Restart po létě! Pojď se přidat a vyformuj si svoji postavu snů.

Bude to společná, energií nabitá jízda, která tě zaručeně bude bavit. Už se na tebe těšíme! ❤️

Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru

Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.