Všechny

Adriana (- 4 kg): „Moje kondice byla před výzvou na bodu mrazu.“

30. dec 2022
Veronika Kašická
cvičení doma

Hned při prvním pohledu na Adrianku si všimneš úžasné změny. Vypadá fantasticky nejen díky kilům dole, ale i díky tomu, jak se jí po proměně rozzářily oči. Adrianka nám prozradila, že její kondice byla před výzvou na bodu mrazu. Jak je na tom teď 😊?

Adrianko, jak jste se dozvěděla o Fitshakeru, byla to vaše první výzva s námi 🙂?

Fitshaker jsem objevila na Facebooku, tak jsem ho začala sledovat. Moje neteř s vámi právě tehdy cvičila výzvu. Ano, byla to moje první výzva, moc se mi líbila a určitě nebude poslední.

Vaše fyzická proměna je viditelná hned 🙂. Vypadáte skvěle. Jak se však cítíte? Jak se liší váš pocit při pohledu do zrcadla teď oproti tomu před výzvou 🙂?

Děkuji pěkně za pochvalu, i moje okolí a známí si všimli změny. Cítím se teď dobře, i když je ještě na čem pracovat. Moje kondice před výzvou byla na bodu mrazu, teď už vydržím cvičit víc a kondice je mnohem lepší.

Líbila se vám různorodost videí? Vyhovovaly vám tréninky, trenéři a náročnost 🙂?

Videa byla dobře nastavená, líbila se mi jejich různorodost. Trenéři byli fantastičtí. Nejraději jsem měla tréninky s Matejem, se Sabinou a s Honzou. A nemůžu vynechat ani výživovou specialistku Janku. Její videa byla super.

Hodně lidí má ve svém okolí nějakého podporovatele, někoho, kdo je pochválí a v těžkých chvílích podrží. Máte takového člověka i vy? Kdo měl spolu s vámi radost z vašeho úspěchu 🙂?

Podporovala mě celá moje rodina a hlavně dcera Gabika.

Cvičila jste pravidelně každý den?

Výzvu jsem se snažila dodržovat poctivě. Cvičila jsem každý den, a když jsem onemocněla, po uzdravení jsem si odcvičila zameškané dny.

Kolik kg a cm se vám během výzvy podařilo shodit 🙂?

Během výzvy jsem shodila 4 kg, co se týká centimetrů – paže 1 cm, prsa 5 cm, pas 5 cm, boky 9 cm, stehna 7 cm, lýtka 4 cm.

kardio cvičení doma

Jaké máte další záliby? V létě mnozí vidí příležitost věnovat se zahrádce nebo se jdou projet na kole... Co máte na létě ráda vy 🙂?

V teplých měsících mám ráda procházky, věnuju se svým vnoučatům, chodíme na výlety a celkově velmi ráda trávím volný čas v přírodě.

Na závěr se zeptáme, jestli máte v plánu zapojit se i do další výzvy a pro koho je podle vás výzva vhodná 🙂.

Podle mě je výzva vhodná pro každého, kdo má chuť pro sebe něco udělat. Já pokračuju dál, už jsem se přihlásila do další výzvy.

Děkuji, Fitshaker 🙏.

Vyzkoušej, jaké to je cvičit v pohodlí domova a přidej se do výzvy i ty🙂.

cviceni doma cz
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru
Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Kategorie

Proměny