Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Adriana (- 4 kg): „Moje kondice byla před výzvou na bodu mrazu.“

cvičení doma

Hned při prvním pohledu na Adrianku si všimneš úžasné změny. Vypadá fantasticky nejen díky kilům dole, ale i díky tomu, jak se jí po proměně rozzářily oči. Adrianka nám prozradila, že její kondice byla před výzvou na bodu mrazu. Jak je na tom teď 😊?

Adrianko, jak jste se dozvěděla o Fitshakeru, byla to vaše první výzva s námi 🙂?

Fitshaker jsem objevila na Facebooku, tak jsem ho začala sledovat. Moje neteř s vámi právě tehdy cvičila výzvu. Ano, byla to moje první výzva, moc se mi líbila a určitě nebude poslední.

Vaše fyzická proměna je viditelná hned 🙂. Vypadáte skvěle. Jak se však cítíte? Jak se liší váš pocit při pohledu do zrcadla teď oproti tomu před výzvou 🙂?

Děkuji pěkně za pochvalu, i moje okolí a známí si všimli změny. Cítím se teď dobře, i když je ještě na čem pracovat. Moje kondice před výzvou byla na bodu mrazu, teď už vydržím cvičit víc a kondice je mnohem lepší.

Líbila se vám různorodost videí? Vyhovovaly vám tréninky, trenéři a náročnost 🙂?

Videa byla dobře nastavená, líbila se mi jejich různorodost. Trenéři byli fantastičtí. Nejraději jsem měla tréninky s Matejem, se Sabinou a s Honzou. A nemůžu vynechat ani výživovou specialistku Janku. Její videa byla super.

Hodně lidí má ve svém okolí nějakého podporovatele, někoho, kdo je pochválí a v těžkých chvílích podrží. Máte takového člověka i vy? Kdo měl spolu s vámi radost z vašeho úspěchu 🙂?

Podporovala mě celá moje rodina a hlavně dcera Gabika.

Cvičila jste pravidelně každý den?

Výzvu jsem se snažila dodržovat poctivě. Cvičila jsem každý den, a když jsem onemocněla, po uzdravení jsem si odcvičila zameškané dny.

Kolik kg a cm se vám během výzvy podařilo shodit 🙂?

Během výzvy jsem shodila 4 kg, co se týká centimetrů – paže 1 cm, prsa 5 cm, pas 5 cm, boky 9 cm, stehna 7 cm, lýtka 4 cm.

kardio cvičení doma

Jaké máte další záliby? V létě mnozí vidí příležitost věnovat se zahrádce nebo se jdou projet na kole... Co máte na létě ráda vy 🙂?

V teplých měsících mám ráda procházky, věnuju se svým vnoučatům, chodíme na výlety a celkově velmi ráda trávím volný čas v přírodě.

Na závěr se zeptáme, jestli máte v plánu zapojit se i do další výzvy a pro koho je podle vás výzva vhodná 🙂.

Podle mě je výzva vhodná pro každého, kdo má chuť pro sebe něco udělat. Já pokračuju dál, už jsem se přihlásila do další výzvy.

Děkuji, Fitshaker 🙏.

Vyzkoušej, jaké to je cvičit v pohodlí domova a přidej se do výzvy i ty🙂.

cviceni doma cz
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru

Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.