Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Co říkají manželé Vierka a Matúš na společné cvičení doma?

program na cvičení doma

Vierka, která zhubla s Fitshakerem už 12 kilo, se rozhodla, že přizve ke cvičení i manžela Matúše 🙂. My jsme je vyzpovídali a zjistili jsme, jaké benefity má u nich doma společné cvičení a co si Matúš myslí o cvičení s Fitshakerem 🙂.

Úplně na začátek nás zajímá – kdo se ke komu přidal? Kdo se začal potit na podložce s Fitshakerem jako první 🙂?

Vierka: Já, začala jsem Novoroční výzvou 2020. Manžel dlouho odolával, ale je pravda, že má časově a fyzicky náročnou práci, tak jsem ho ani nenutila se mnou cvičit.

Matúš: Odolával jsem dva roky 😁. K manželce jsem se přidal až při Novoroční výzvě 2022

Ve dvojici se to lépe táhne, bylo to tak i u vás? Nastal někdy den, kdy jste si řekli, že se vám nechce, a byl to právě váš partner, který vás podpořil, a tak jste si zacvičili společně?

Vierka: Ano, byly dny, kdy jsem byla utahaná z práce a manžel přišel domů plný energie, co že sedím, jdeme makat 🙂.

Matúš: Ano, i u mě je to podobné. Mně se nechtělo, ale když jsem viděl manželku cvičit, přidal jsem se k ní.

cvičení doma s vlastní vahou

Stala se vám při cvičení nějaká vtipná příhoda?

Vierka: Čekala jsem na manžela, než přijde z práce, že půjdeme cvičit, a když přišel, měl v ruce stočenou karimatku, že si ji koupil, aby nebyl na zemi 😁.

Nebo asi před rokem jsem byla na nákupech a chtěla jsem koupit manželovi jednoručky. Vešla jsem do prvního obchodu a koupila mu dvoje tříkilové. Ale nenapadlo mě, že je budu vláčet v tašce celou dobu běhání po obchodech 😁. Měla jsem z toho pořádné nervy, ale samozřejmě jen a jen kvůli sobě 😁. Teď se tím dobře bavím 🙂.

Matúš: Ano, trrrrr 😁! (Hanka a její energie 😃)

Strava je velmi důležitá, jak jste se rozhodli pro zdravý životní styl? Vaříte si zdravá jídla a kdo má mlsnější jazýček a dopřeje si dobroty?

Vierka: Já se už déle snažím jíst zdravěji a samozřejmě i manželovi „podsouvám“ víc zeleniny a zejména zdravé večere.

Matúš: Já jsem víc mlsnější. V kuchyni jsem rád a často se ptám manželky, které jsou vhodné a zdravé potraviny.

zábavné cvičení doma

Z mužského pohledu by nás zajímala odpověď na tuto otázku – ve Fitshakeru cvičí převážně ženy, ale cvičení není určené jen jim. Jak se vám jako muži cvičí doma před televizí právě s Fitshakerem? Jsou cvičení dostatečně obtížná? A kdo je váš nej trenér?

Matúš: Doma se mi cvičí dobře, vůbec jsem neřešil, že je to u nás v obýváku. Byla lehčí cvičení, ale i ta těžší. Myslím, že jsou správně vyvážená. Velmi dobře se mi cvičí s Matejem a Dianou.

Vierko, jaký je to pocit, když se k vám přidal manžel a můžete makat společně? Je to pro vás velká podpora?

Vierka: Určitě ano, manžela jsem do toho chtěla zatáhnout už dřív. Navzájem se povzbuzujeme, ale taky se dost nasmějeme.

Jak dlouho už společně cvičíte?

Spolu: Od Novoroční výzvy 2022. Manželovi se teď změnila pracovní pozice, pracuje i dlouho do noci, proto je těch společných dnů v současnosti méně.

cvičení doma s vlastní vahou

Jaké ovoce přinesla vaše snaha? Objevil se nějaký úbytek kil nebo lepší kondice? Zajímá nás každý pokrok 🙂.

Vierka: Mně se podařilo s Fitshakerem zhubnout 12 kil a teď jsem už jen v udržovací fázi. Velmi mě to baví, je to můj nový životní styl.

Matúš: Já cítím zpevnění svalstva, hlavně nohou a páteře, a myslím si, že i kondice je lepší.

Na závěr se už jen zeptáme, jaký je podle vás největší benefit společného cvičení?

Vierka: Podpora ve cvičení, radost z pokroků, hodně srandy a hlavně mám dobrý pocit, že manžel dělá něco pro sebe a snaží se.

Matúš: Ano, můžu potvrdit, že i já se těším na společné cvičení a v neposlední řadě vnímám i upevnění našeho vztahu, hodně si o tom povídáme, probíráme to, máme další společné téma 🙂.

Pozvěte k sobě domů profi trenéry i vy:

cvičení doma pro začátečníky
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru

Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.