Všechny

Hustá horká čokoláda s chutí lískových oříšků, kterou budeš chtít vyzkoušet ještě dnes!

Recepty
5 min
3 porce
horká čokoláda
Potřebujeme:
  • 250 ml kokosového mléka
  • 4 plné lžíce Fitnutky
  • 1 lžičku skořice
  • Na ozdobu:
  • šlehačku
  • ovoce, ořechy, piškoty, sušenky...

Hustý a krémový nápoj se rychle stane čokoládovo-lískooříškovým nápojem tvých snů. Tato velmi příjemná horká čokoláda se vyrábí snadno a určitě si ji okamžitě oblíbíš. Jde o dokonalý způsob, jak si vychutnat chladný zimní den. Vyžaduje to jen pár minut a několik přísad. Nejlepší na tomto nápoji je to, jak rychle a snadno se dá připravit. Vyzkoušíš ho?

Jak na to?
1
V hrnci zahřejeme kokosové mléko a pomalu po lžičkách do něj přidáváme Fitnutku.
2
Mícháme, dokud se všechna Fitnutka nerozpustí. Pokud chceme hustější konzistenci, přidáme více Fitnutky, pokud řidší, tak méně.
3
Ochutíme skořicí a podáváme v oblíbených hrnečcích. Vršek si ochutíme podle sebe. U mě 1 porce představovala cca 1,5 dl.

Výživové hodnoty na 1 porci:

432 kcal

1816 kJ

T:

40 g

B:

7 g

S:

9 g

V:

2 g

husta horuca cokolada
najlepsia horuca cokolada
domaca horuca cokolada

Měj sladký den :-)!

Ke každé objednávce na našem e-shopu nad 50 € ti přibalíme jako dárek i novou příchuť Fitnutky. Tuto objednávku ti navíc doručíme zdarma.

zdrava nutela
Antónia Smetanková
Redaktorka ve Fitshakeru
Jídlo a fotografie je úžasný kreativní prostor, ve kterém ráda tvořím, experimentuji, zkouším nové věci a ráda se o ně podělím. Vaření mě baví a je to moje hobby. Vyrůstala jsem na vesnici, proto dávám přednost domácím sezónním surovinám a poctivým výrobkům. Upřednostňuji jednoduchou přípravu a dostupné suroviny, spojuji tradiční s moderním a miluji voňavé koření. Pestrost a barevnost pokrmů mě zavedly na cestu fotografie jídla a všeho, co je s ním spojeno. Můj blog: pekneajedlo.blogspot.cz

Kategorie

ReceptyNápojeRecepty s FitnutkouVegan