Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Jan Caha: „Dobře nastavený silový trénink dokáže harmonizovat hormonální systém.“

silový trénink

Jestli sledujete Fitshaker, Jana Cahu už důvěrně znáte. Natočili jsme s ním už několik podcastů a videí a byl i součástí plavkové výzvy. Jen připomenutí pro ty, kterým toto jméno zatím není známé. Jan Caha už víc než 15 let působí ve fitness jako aktivní sportovec, ale i lektor a specialista na sportovní výživu a kondiční trénink. V oboru fitness tréninků je také vědeckým pracovníkem při doktorandském studiu na Masarykově univerzitě a vede vzdělávací zařízení Fitness Institut, které založil v roce 2012.

V rozhovoru se dozvíte, proč je silový trénink tak zásadní, jak ovlivňuje náš hormonální systém, jak si ho vyskládat, aby nás bavil, byl zdravý, funkční a účinný.

Pravidelný pohyb můžeš do svých dní zakomponovat už dnes 😊. S naším programem Fit in 15 min ti stačí 15 minut na to, abys každý den dala svým svalům zdravé zatížení, zlepšila si náladu a podpořila svoji vitalitu. Těšíme se na tebe!

online cvičení
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor ve Fitshakeru

Jsem rádiová spíkerka a lektorka jógy, která miluje sporty od vzniku světa, adrenalin, hory, přírodu a tanec. Ve své kůži se cítím tehdy, když můžu sedět s lidmi u dobré kávy, zpovídat je a inspirovat se jejich příběhy a životem.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.