Všechny

Smetanové těstoviny s tvarohem a prosciuttem hotové do 20 minut

Recepty
20 min
1 porce
těstoviny s tvarohem
Potřebujeme:
  • 80 g těstovin
  • 125 g hrudkovitého nízkotučného tvarohu
  • 2 lžíce zakysané smetany do 14 % tuku
  • himalájskou/mořskou sůl
  • mletý pepř
  • 40 g prosciutta/schwarzwaldské šunky
  • pažitku/jarní cibulku na posypání

Recept na těstoviny s tvarohem zná snad každý. Zkus si ho však tentokrát připravit o něco zajímavěji. Základem budou tvoje oblíbené těstoviny, tvaroh, smetana a prosciutto nebo schwarzwaldská šunka. Toto rychlé a hlavně chutné jídlo máš na stole do 20 minut. Tak je jednoduché!

Jak na to?
1
Těstoviny uvaříme v osolené vodě „al dente“.
2
Když jsou hotové, smícháme je s tvarohem a zakysanou smetanou.
3
Přidáme sůl a pepř podle vlastní chuti.
4
Na talíři už jen nahoru přidáme prosciutto natrhané, případně nakrájené na menší kousky.
5
Na závěr ozdobíme pažitkou nebo jarní cibulkou a podáváme.

Přejeme dobrou chuť 😊!

Pojď si s námi zamakat a změnit svoji postavu i ty vo Výzvě do plavek 2023. Výzva bude i letos obsahovat fantastická videa o stravování.

Přidej se k nám a přihlaš se ještě dnes:

Výzva do plavek 2023
Ivana Maheľová (Eľková)
Redaktorka ve Fitshakeru
Výživa a pomoc lidem s nadváhou je mojí profesí už 7 let, ale v první řadě je práce s lidmi, kteří chtějí změnit svůj životní styl, mojí největší vášní. Vím, jaké to je, když se ve svém těle člověk necítí dobře a má nadváhu. Poznala jsem na sobě jojo efekty, ale zároveň i úžasný pocit, když naplníte svůj cíl. Během těchto let jsem zjistila, jak váhu zredukovat natrvalo a udržet si optimální hmotnost tak, abyste z jídla měli radost a nemuseli si odpírat všechno, co máte rádi. V roce 2012 jsem se rozhodla stát certifikovaným nutričním poradcem a věnovat se výživě naplno a profesionálně. Vyvinula jsem individuální výživový koncept www.jedalnicky.sk, který dodnes pomohl stovkám žen, mužů a adolescentů zredukovat svou hmotnost, naučit se správně stravovat a nastálo změnit životní styl. Mojí prioritou je odborné vypracovávání individuálních stravovacích plánů výlučně z dostupných potravin, individuální přístup ke každému klientovi a neomezená podpora.

Kategorie

ReceptyTěstovinyRychlé obědy nebo večeře do 20 minut