Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Ilonka: „V tento předvánoční čas jsem v klidu, nelítám, nestresuji a jsem tak nějak opravdu spokojenější, i o nějaké to kilo lehčí.“

harmonická výzva

Ilonka je vítězkou naší harmonické výzvy z roku 2022. Proč se do výzvy přidala? Překvapila ji výhra? A jak jí výzva pomohla, se dočteš v rozhovoru 😊.

Ilonko, jak se vám líbila harmonická výzva? Byly to pro vás příjemné týdny 😊?

Už ani nevím, kde na mě vaše výzva vyběhla. Měla jsem toho hodně v práci, doma jsem nestíhala, byla jsem věčně unavená, vystresovaná a podrážděná. A k tomu všemu jsem se přihlásila do vaší výzvy, o které jsem si říkala, kdy já ji budu držet, vždyť na to nemám vůbec čas.

A víte co, já jsem si ho udělala a bylo to opravdu super 40 dní a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat.

Jaký byl váš důvod, že jste se rozhodla přidat právě do harmonické výzvy 😊?

To, že jsem si skutečně udělala každý den na sebe a pro sebe zhruba půl hodiny času, mně neuvěřitelně pomohlo zklidnit se, už první týden jsem to na sobě pocítila a chtěla vám napsat.

Každé ráno jsem se těšila na e-mail, který mě nakopl na celý den. A cvičením, které jsem dlouho odkládala, jsem si krásně protáhla celé tělo.

Jsem až sama překvapená, že v tento předvánoční čas jsem v klidu, nelítám, nestresuju se a jsem tak nějak opravdu spokojenější, i o nějaké to kilo lehčí. To vše díky vám. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, opravdu to mělo smysl!

cvičení

Jaká cvičení byla vaše nej? Našla jste se v józe, pilatesu nebo meditacích 😊?

Bavilo mě snad všechno cvičení, jóga, pilates i meditace byli super. Ve svých 45 letech už nějaké bláznivé cvičení nedávám a tohle mi opravdu sedlo.

Potěšila vás výhra v harmonické výzvě? S kým jste si ji užila 😊?

Hlavní výhra v harmonické soutěži mě neskutečně překvapila. Radovala jsem se jak malá holka. Pořád jsem tomu nechtěla uvěřit, dokud mi nepřišel poukaz na víkendový wellness pobyt v Patincích.

Poukaz jsem však nevyužila já, ale darovala jsem ho synovi s přítelkyní, kteří si ho dle mého zasloužili víc než já. Dokázali během roku dohromady zhubnout spoustu kil a mají můj velký obdiv a podporu. Víkend si moc užili, skvělé bazény, jídlo, ubytování...

Rádi cvičí podle vašeho Fitshakeru různá cvičení. S budoucí snachou vždy, když přijede, vytáhneme karimatky a cvičíme jógu s vámi.

pilates
pilates cviky

Pro koho je podle vás harmonická výzva vhodná 😊?

Už to bude rok, co si platím členství, a rozhodně nelituju! I když nemám každý den čas, snažím se alespoň třikrát týdně si zacvičit podle Fitshakeru. Doporučila jsem ho spoustě kamarádek, které už podle vás také cvičí. Těším se na listopadovou výzvu, kterou se budu snažit opět odcvičit celou, protože za ten skvělý pocit to opravdu stojí!!!

Díky všem z Fitshakeru, jste úžasní!

Sychravé podzimní a zimní dny si vyžadují nejen posílit imunitu, ale i zpomalit a vychutnávat si každý den do sytosti 💚. Proto u nás na e-shopu najdeš úplně nové bylinkové čaje, které tě v těchto dnech krásně posílí a povzbudí . Vybrat si můžeš ze dvou směsí - čaj na imunitu a druhý na rovnováhu. Který bude ten tvůj? Vyber si přímo tady 👇.

čaje na podzim
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru

Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.