Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Všeobecné
Cvičení
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Tatiana (-10,5 kg): „Z nejproblémovější oblasti boků a zadku jsem ztratila 20 cm.“

jak shodit břicho

Jestli hledáš pořádnou dávku motivace a odhodlání, jsi na správném místě. Příběh Tatianky jsem dychtivě hltala a věřím, že tomu tak bude i u tebe. A aby toho nebylo málo, počkej si na konec rozhovoru, tam si pro tebe Tatiana připravila krásnou motivační větičku. 😊

Tatianko, při pohledu na Vaši proměnu musím začít s otázkou o váze, protože je na první pohled viditelný nejen úbytek hmotnosti, ale i centimetrů. Prozradíte nám přesná čísla Vaší proměny?

I navzdory tomu, že jsem zastánkyní toho, že číslo na váze není přesným ukazatelem hubnutí, prozradím. 😊 Začala jsem v lednu novoroční výzvou, když se moje váha pohybovala mezi 89–90 kg. Nevím, kdy jsem se dopracovala k takovému číslu, ale právě to mě nakoplo.

Momentálně jsem na váze 79 kg (míň než na začátku prvního těhotenství) a na centimetry jsem se zbavila neuvěřitelných čísel. Ta jsou skutečně důležitá, víme, že svaly jsou těžší než tuk. Z nejproblémovější oblasti boků a zadku jsem ztratila 20 cm, což je pro mě jako pro „hrušku“ neuvěřitelná proměna. Stejně i stehna, tam mi ubylo po 13 cm z každého.

Vždy se změřte, uvidíte, jaký úsměv vám to vykouzlí.

jak shodit bricho

Vaše proměna začala už na začátku roku, je to tak? Po novoroční výzvě jste se rozhodla pokračovat plavkovou. Bylo to proto, že vás novoroční výzva tak nadchla? 🙂

Je to tak. Proměna začala, ale ještě neskončila. Po novoroční výzvě jsem pokračovala MasterPackem a čekala na plavkovou výzvu. Nikdy jsem u cvičení nevydržela tak dlouho jako teď. Cvičení se stalo mojí závislostí, začala jsem vidět změny, cítit se líp, víc jsem zvládala a oblíbila jsem si trenéry, i když jen takhle virtuálně.

Začala jsem cvičit, protože jsem musela, teď cvičím, protože chci.
jak spalit tuk na brichu

Kdy jste na sobě začala pozorovat změny? A kdy si jich začalo všímat Vaše okolí?

„Změny jsem začala pozorovat, asi když jsem se zbavila prvních 5 kil, což bylo po ukončení novoroční výzvy. Oblékla jsem se do kalhot, které jsem si na začátku dala jako motivaci, ale stále byly těsné. To mě nakoplo a pokračovala jsem.

Okolí? Ani nevím. Asi až teď, když je to číslo vyšší, i když na Instagram mi chodilo hodně zpráv, jak moc jsem se změnila, že vypadám skvěle a hlavně že působím velmi spokojeně. A přesně o tom to je. Ne o čísle na váze, ale o vyrovnanosti, sebelásce a spokojenosti sama se sebou.

jak spalit co nejvice tuku

Stal se pro Vás pohyb něčím úplně přirozeným? Součástí každého dne, že si bez něj neumíte představit existovat?

Pohyb se stal součástí mého každodenního života.

Během výzvy se ke mně přidal i manžel, který mi byl velkou oporou a motivací.

Brát cvičení jako něco přirozeného, nijak to nesílit, prostě to vnímat jako něco prospěšného pro zdraví. Jako zdravotnice vím, jaké benefity cvičení nabízí a jaká rizika s sebou nese obezita.

Teď je naší vášní kolo, ale protože jsem doma, střídám to. Jeden den jdeme na kolo, další den cvičím videa. Cvičení mě prostě dobíjejí energií a endorfiny.

jak spalit tuky

Jaké největší benefity Vám přináší nové tělo a kondice?

Cítím se po několika letech krásná a hlavně spokojená, i když stále pokračuju. Největší benefit je asi v tom, že se vejdu do oblečení, které jsem měla odložené velmi dlouho. Nebyla jsem zkrátka ochotná kupovat si nové věci jen kvůli tomu, že jsem přibrala.

Dalším benefitem je psychická a fyzická pohoda.

Nikdy jsem se necítila tak dobře, psychicky vyrovnaná a zároveň pyšná, spokojená. Konečně nemám bolesti zad a krční páteře.

Trávit čas s dětmi, fyzicky zvládat, nezadýchávat se a běhat za nimi je to největší pozitivum. A v neposlední řadě jsem stále ženou, chtěla jsem se cítit sexy a líbit se svému manželovi.

jak rychle spalit tuk

Měla jste ve výzvě trenéry, kteří Vás uměli i potrápit? Kteří byli Vaši oblíbení?

Samozřejmě. Ze začátku jsem se trápila asi se všemi. Postupně mi však dává nejvíc zabrat cvičení s Olinkou a Honzou, kteří jsou pro mě velkými motivátory, hnacím motorem při jejich tréninzích.

Teď si ale dokážu naplno užít cvičení i s ostatními. Tabatu, ale i cvičení s krásnou Di. Prostě jsou to lidé, kteří mi za to období opravdu přirostli k srdci.

VŠICHNI JSOU ÚŽASNÍ A DĚKUJU ZA TO, CO VŠECHNO PRO NÁS FITSHAKERAČKY DĚLAJÍ. NEJEN ONI, ALE I VY. ❤️

jak správně zhubnout břicho

Jak to bude dál? Víme, že novoroční výzva je daleko, ale budete i během čekání na ni pokračovat např. programem MasterPack? 🙂

Po skončení plavkové výzvy jsem se vrhla do plavkové výzvy z minulého roku a potom asi zase přejdu na MasterPack. V cvičení nepolevuju, popravdě mi překáží, když mi na účtu ve Fitshakeru nesvítí zelená fajfka (smích).

Stále se držím hesla:

„Přestaň se těšit na výsledek a začni milovat cestu, která k výsledku vede.“
jak zhubnout bricho a boky

Táničce držím palce, ať se jí daří i nadále dělat pokroky, a děkujeme, že se s námi podělila o svoje zkušenosti.

Dej šanci cvičení doma i ty. Staň se naší premium členkou a užívej si možnost cvičit, když chceš a kolik chceš bez omezení.

jak zhubnout spodek břicha
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru

Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.